Index:: MIB-01002007

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 150/40mm

Recenzje: 0

Suwmiarka wykonana jest ze stali narzędziowej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 67,30 zł
Więcej
niedostępny
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Uchwyt do bitów z grzechotką 6 bitów w zestawie

ITA-20610
Ocena 
90,07 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Wkrętak z uchwytem do bitów 1/4 z grzechotką. Ergonomiczny kształt rękojeści zapewnia dobry chwyt i nie obciąża dłoni podczas pracy. Uchwyt posiada przełącznik grzechotki która umożliwia prace lewa-prawa lub zablokowany. Dodatkowy przycisk umożliwia wydłużenie uchwytu z 55mm do 125mm.Koncówka z silnym magnesem w zestawie z bitami PZ2 PH2 TX10 TX15 TX20 TX25 wykonanym ze stali S2 które w łatwy sposób można schować w rękojeści uchwytu
Szczegóły Produktu
STACO NORDIC
ITA-20610
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Uchwyt do bitów z grzechotką  6 bitów w zestawie

Uchwyt do bitów z grzechotką 6 bitów w zestawie

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku