Wszystkie bestsellery
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

  • Nowy

Smarownica przemysłowa 1-HHFP, M 10 x 1-czarna-PZ-MU + GRATIS

PR-PRESSOL-12636101
Ocena 
116,73 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Urządzenia przetwarza smary do NLGI 2 przy 20 °C. Mankiet kształtowy z szczelnym osadzeniem przy smarze luzem lub kartuszy. Mankiet, w zależności od ruchliwości korbowodu, może zostać wprowadzony również przy uszkodzonej kartuszy lub przy niewymiarowej kartuszy. Według DIN 1283. Certyfikowany przez TÜV. Tłok produktu, cylinder i oring z dokładnością pasowania 6 μ (brak smarowania pozornego). Nie występuje smarowanie pozorne, system uszczelek oringowych i kulka zaworowa zapobiegają cofaniu się sprężonego oleju znajdującego się w głowicy smarownicy. Moc i wydajność po 40.000 cyklach roboczych bez zmian. Zawór napełniająco-spustowy z głowicą smarownicy. Głowica smarownicy z cynkowego odlewu cynkowego Z 410. Dzięki silnemu żłobkowaniu pewniejszy chwyt. Bezpieczna rękojeść na korbowodzie. Uchwyt antypoślizgowy na dźwigni smarownicy. Pozwala również przy silnym przeciwciśnieniu na zmienne ciśnienie smarowania przy jednolitej wywieranej sile. Trudno dostępne miejsca mogą stać się już dostępne, gdyż przy najmniejszym otwarciu dźwigni smar jest jest niezawodnie zasysany i pompowany do punktu smarowania.. Pokrywa luzem z zaciskiem umożliwia ręczne wspomaganie siły sprężyny w każdej pozycji w celu sprężenia luźnego smaru lub do wciśnięcia mankietu do uszkodzonych kartusz.

Gratis: Kartusze smaru 400g

Smar wielozadaniowy NLGI 2 Smar wielozadaniowy do smarowania łożysk ślizgowych i tocznych pod dużym obciążeniem, wodoodporny, bezkwasowy

Szczegóły Produktu
PR-PRESSOL-12636101
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Smarownica przemysłowa 1-HHFP, M 10 x 1-czarna-PZ-MU + GRATIS

Smarownica przemysłowa 1-HHFP, M 10 x 1-czarna-PZ-MU + GRATIS

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Index:: REM-540000

Marka: REMS

Gwintownica elektryczna REMS AMIGO 2 (napęd) w walizce

Recenzje: 0

Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealne do napraw, remontów i na budowie. Stabilna, zwarta, bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny (1700W) silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów.

Cena 2 499,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: MMM-541815

Marka: 3M

Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9100X FX, 541815

Recenzje: 0

Przyłbica spawalnicza Speedglas 9100X  FX wyposażona jest  zarówno w podnoszony moduł automatycznego filtra oraz szybę ochronną.  Całkowicie zrewolucjonizowana konstrukcja przyłbicy dzięki czemu uzyskamy szersze pole widzenia w każdym kierunku.

Cena 2 065,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: ROT-1000002358

Marka: ROTHENBERGER

Palnik (lutlampa) ROTHENBERGER ROFLAME PIEZO 4

Recenzje: 0

Wysokiej jakości palnik (lutlampa) ze stabilnym, ergonomicznym uchwytem, zawierającym piezo zapalarkę i precyzyjną regulację płomienia. Na standardowe naboje - kartusze. Nadaje się do lutowania miękkiego rur miedzianych do Ø 22 mm. Nadaje się także do wielu innych zastosowań.

Cena 235,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku