Wszystkie bestsellery
  • Banner

Przecinarka elektryczna RUBI DCX-250 EXPERT 1250 230V

RUB-52960
Ocena 

Przecinarka elektryczna do cięcia płytek na mokro z ruchomą głowicą i funkcją zagłębiania, model DCX-250 Expert [52960] firmy Rubi

8 399,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Zalety-opis:

Profesjonalna przecinarka RUBI DCX-250 Xpert przeznaczona jest do intensywnego cięcia płytek gresowych (BIa) oraz wszelkich innych rodzajów płytek ceramicznych (BIIa / BIIb / BIII / AIb), umożliwiając też okazjonalne cięcie płytek z kamienia naturalnego.

Konstrukcja przecinarki DCX-250 Xpert składa się ze wzmocnionego aluminiowego korpusu z innowacyjnym systemem potrójnej belki i stalowymi frontami, co zapewnia stabilność i sztywność całej obudowy.

Ruchoma głowica DCX-250 Xpert jest przesuwna po sztywnej aluminiowej prowadnicy. Przesuwna głowica ma także możliwośc ruchu pionowego, co pozwala na zagłębianie się w przecinany materiał oraz dostosowanie głębokości cięcia do potrzeb użytkownika.

DCX-250 Xpert firmy RUBI jest wyposażona w system chłodzenia C3 Phyton, który umożliwia regulację punktu dopływu wody w zależności od grubości materiału, dzięki czemu woda trafia bezpośrednio w punkt cięcia. System C3 Phyton pozwala zwiększyć wydajność chłodzenia oraz ogranicza rozbryzg i utratę wody. Wydajniejsze chłodzenie pomaga zwiększyć wydajność tarczy diamentowej.

System chłodzenia DCX-250 Xpert posiada podwójny stalowy dekanter dla bardziej efektywnego odzysku zużytej wody, skierowany do zewnętrznego zbiornika wody o pojemności 30 litrów. Dzięki zastosowaniu zbiornika zewnętrznego jego czyszczenie i opróżnianie jest łatwe i szybkie.

Modele z serii DCX-250 Xpert posiadają wzmocnione uchwyty i kółka (typu terenowego), które zapewniają łatwy transport i obsługę przecinarek. Składane i wzmocnione nogi posiadają system szybkiego blokowania oraz zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu złożeniu podczas pracy i przesunięciu maszyny w trakcie realizacji cięcia. Dodatkowo DCX posiadają precyzyjną regulację poziomu ustawienia stołu.

W celu ochrony zdrowia użytkowników, przecinarka DCX-250 Xpert jest wyposażona w opatentowany i certyfikowany przez TNO* system ZERO DUST. Dzięki redukcji cząstek pyłu powstających podczas cięcia, umożliwia on obniżenie zawartości w powietrzu krzemionki z materiałów ceramicznych i kamieni naturalnych do bezpiecznego poziomu.

* wartości „bezpiecznej ekspozycji” na wdychane cząsteczki pyłu kwarcowego w „strefie inhalacji użytkownika”, co pozwala na nieprzerwaną obsługę przecinarki elektrycznej RUBI do 3 godzin dziennie*  przy cięciu płytek ceramicznych oraz 1 godzinę przy cięciu kamienia naturalnego w zamkniętej i niewentylowanej przestrzeni 15 m3.

Główne zalety:

System odsysania wody podczas cięcia na mokro

Mobilność dzięki zintegrowanym uchwytom transportowym

Przymiar zwiększający komfort i prostotę wykonywania cięć seryjnych pod wskazanym kątem

Składana konstrukcja ułatwiająca przechowywanie i transport

Duży zbiornik na ciecz

System ZERO DUST odpowiedzialny za redukcję ilości pyłu

Zestaw bez kabla zasilającego

Cięcie pod kątem: do 45º

Maksymalna grubość ciętej płytki: 50 mm

Dane techniczne:

średnica tarczy: 250 mm,

średnica otworu tarczy: 25,4 mm,

maksymalna długość cięcia prostego: 125 cm,

maksymalna grubość ciętej płytki: 50 mm,

wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: 90 x 90 cm,

cięcie pod kątem: do 45º,

moc silnika: 1,5 kW,

liczba obrotów na minutę: 2750 obr/min,

zasilanie: 230V - 50Hz

waga: 83 kg

Szczegóły Produktu
RUB-52960
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Przecinarka elektryczna RUBI DCX-250 EXPERT 1250 230V

Przecinarka elektryczna RUBI DCX-250 EXPERT 1250 230V

Przecinarka elektryczna do cięcia płytek na mokro z ruchomą głowicą i funkcją zagłębiania, model DCX-250 Expert [52960] firmy Rubi

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Index:: REM-115500

Marka: REMS

Elektryczna pompa kontrolna REMS E-PUSH 2

Recenzje: 0

Niezawodna w instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.

Cena 3 520,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: RUB-14908

Przecinarka ręczna Rubi TQ-75, 14908

Recenzje: 0

Przecinarka ręczna Rubi TQ-75 14908 lekka i precyzyjna z jedną prowadnicą. System samo-nastawnych łożysk z wytrzymałą prowadnicą ze stali chromowanej. Wywarcie do 800kg nacisku przez łamacza i możliwość przecinać płytki ceramiczne o grubości od 5 do 15 mm

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku