Ściernica talerzowa NORTON VORTEX Rapid Blend przeznaczona do szlifowania, wykańczania, usuwania spoin po spawaniu TIG, blendowania defektów powierzchni i przebarwień spoin, zaokrąglania krawędzi i przygotowania powierzchni do nałożenia powłok.
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Zalety: -Wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, hartowanej. -Gwarantuje dokładne przecinanie rur pod kątem prostym. -Odpowiednia geometria ostrza i nowoczesna obróbka cieplna zapewniają wysoką trwałość narzędzia. -Przeznaczone do cięcia rur stalowych (Fe). -Wymiary 32 x 19 x 9,0
Nr kat. 10042
ALARM (ALARM Werkzeuge GmbH, Remscheid, Niemcy) - marka narzędzi profesjonalnych z tradycjami produkcji od 1867 roku
WYSOKA JAKOŚĆ to cecha, która bez wątpienia należy do głównych wyznaczników definiujących filozofię marki ALARM WERKZEUGE Całość produkcji narzędzi ALARM WERKZEUGE odbywa się wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech
Forged and finished in Germany ? to hasło, które obowiązuje w całokształcie etapu produkcyjnego: od odkuwki aż do gotowego produktu
Nożyce ROCUT przeznaczone do cięcia tworzyw sztucznych. Mocne, precyzyjne narzędzie do cięcia bez wysiłku rur z tworzyw sztucznych o średnicach do ? 26 mm. Przeznaczone do ciecia rur PE, PP, PE - X, PB i PVDF.
Klucz dynamometryczny PROMAT o zakresie pracy 40-200 Nm, średnicy 1/2". Grzechotka zapewniająca pracę w prawo lub w lewo i mechanizm zatrzaskowy z elastyczną rolką gwarantujący wyraźnie słyszalny i odczuwalny sygnał osiągnięcia ustawionego momentu obrotowego. Dokładność pracy/zwalniania ustawionego momentu obrotowego to 3%.
Rothenberger klucz SP - klucz nastawny „żabka" wykonany zgodnie z normą DIN 5231 D z osiowym zamkiem, ze stali chromowo - wandanowej ulepszonej, jako odkuwka.
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.