Wszystkie bestsellery
  • Banner

Szczypce okrągłe proste eletron. ALARM WERKZEUGE

ALA-12710
Ocena 

48,17 zł
Brutto
Ilość
4-10 dni roboczych

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Szczypce okrągłe proste eletron. ALARM


WYSOKA JAKOŚĆ to cecha, która bez wątpienia należy do głównych wyznaczników definiujących filozofię marki ALARM WERKZEUGE sięgającej 1867 roku. Całość produkcji narzędzi ALARM WERKZEUGE odbywa się wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech. Forged and finished in Germany ? to hasło, które obowiązuje w całokształcie etapu produkcyjnego: od odkuwki aż do gotowego produktu. Świadectwem potwierdzającym wysoką trwałość produktów marki ALARM WERKZEUGE jest historia ?alarmowskiego? klucza instalatorskiego zakupionego w 1935 roku przez niemieckiego hydraulika Paula Mosera. Po 75 latach intensywnego stosowania klucz ?alarmowski? przetrwał do dziś i spełnia swe funkcje dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po zakupie. Więcej www.gazetanarzedziowa.pl


logo_alarm.jpg
Szczegóły Produktu
ALA-12710
2015-02-15
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Szczypce okrągłe proste eletron. ALARM WERKZEUGE

Szczypce okrągłe proste eletron. ALARM WERKZEUGE

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku