Wszystkie bestsellery
  • Banner

Modułowy system skrzyń do przechowywania (3 skrzynie w zestawie)

ITA-88260
Ocena 
1 238,61 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Modułowy system STACO do przechowywania i transportowania narzędzi składający się z trzech elementów. Wykonany z wytrzymałej spienionej płyty strukturalnej z solidnymi stalowymi zatrzaskami. Boczne zatrzaski pozwalają na dowolne łączenie modułów Dzięki uszczelkom w pokrywach cały system jest wodoodporny Uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem Z możliwością zamknięcia wszystkich pokryw na kłódkę Moduł 1 (52,8 x 37,1 x 17,9 cm) Wewnątrz 6 szt. pojemników z pokrywami do przechowywania drobnych elementów 6 szt przekładek (2 długie + 4 krótkie) Moduł 2 (52,8 x 37,1 x 39,9 cm) 2 szuflady z zamknięciem na prowadnicach z łożyskami (300 x 35 mm) 12 szt. przekładek ( 4 długie i 8 krótkich) Moduł 3 (56,2x43,2x63,5 cm) Wysuwany teleskopowy uchwyt pokryty antypoślizgowym materiałem Koła pokryte grubą warstwą gumy TPR odporna na ścieranie Wewnątrz znajduje się tacka na narzędzia
Szczegóły Produktu
STACO NORDIC
ITA-88260
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Modułowy system skrzyń do przechowywania (3 skrzynie w zestawie)

Modułowy system skrzyń do przechowywania (3 skrzynie w zestawie)

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku