SLET od 20 lat oferuje wysokiej jakości przemysłowe nagrzewnice powietrza firmy Master.

Historia marki Master miała swój początek w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała pierwsza nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin. Obecnie produkty marki Master są projektowane i produkowane w zakładach pod Weroną we Włoszech.

Master jest liderem na rynku w produkcji i sprzedaży mobilnych urządzeń do ogrzewania, chłodzenia, osuszania i wentylacji. Firma Master to wieloletnie doświadczenie poparte ciągłym rozwojem technologicznym. Master oferuje również osuszacze, wentylatory, dmuchawy przenośne oraz klimatyzery ewaporacyjne.

Najważniejszą cechą, która wyróżnia produkty firmy Master, jest wysoka jakość elementów do ich produkcji, co gwarantuje niezawodność urządzeń. Wytrzymałe obudowy, wysokiej klasy podzespoły sterujące, zapewniają odpowiednie parametry spalania przy zachowaniu wysokiej wydajności. Specjalnie zaprojektowane komory spalania, zastosowanie dodatkowych filtrów i wiele innych czynników wpływa na to, że nagrzewnice Master stanowią najwyższą pozycję wśród innych podobnych urządzeń na rynku.

 SLET oferując produkty marki Master zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, złożony
z zespołu wykwalifikowanych serwisantów. Firma Master zapewnia dostępność części zamiennych przez 10 lat, co jest wyjątkiem wśród producentów tego typu urządzeń.

Wykorzystano informacje z artykułu z Info Market (17)/2018

Nagrzewnice firmy Master dostępne są na slet24.pl