Jakość i niezawodność przemysłowych nagrzewnic powietrza

SLET od 20 lat oferuje wysokiej jakości przemysłowe nagrzewnice powietrza firmy Master.

Historia marki Master miała swój początek w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała pierwsza nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin. Obecnie produkty marki Master są projektowane i produkowane w zakładach pod Weroną we Włoszech.

Master jest liderem na rynku w produkcji i sprzedaży mobilnych urządzeń do ogrzewania, chłodzenia, osuszania i wentylacji. Firma Master to wieloletnie doświadczenie poparte ciągłym rozwojem technologicznym. Master oferuje również osuszacze, wentylatory, dmuchawy przenośne oraz klimatyzery ewaporacyjne.

Najważniejszą cechą, która wyróżnia produkty firmy Master, jest wysoka jakość elementów do ich produkcji, co gwarantuje niezawodność urządzeń. Wytrzymałe obudowy, wysokiej klasy podzespoły sterujące, zapewniają odpowiednie parametry spalania przy zachowaniu wysokiej wydajności. Specjalnie zaprojektowane komory spalania, zastosowanie dodatkowych filtrów i wiele innych czynników wpływa na to, że nagrzewnice Master stanowią najwyższą pozycję wśród innych podobnych urządzeń na rynku.

 SLET oferując produkty marki Master zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, złożony
z zespołu wykwalifikowanych serwisantów. Firma Master zapewnia dostępność części zamiennych przez 10 lat, co jest wyjątkiem wśród producentów tego typu urządzeń.

Wykorzystano informacje z artykułu z Info Market (17)/2018

Nagrzewnice firmy Master dostępne są na slet24.pl

Praca bez pyłu: Łatwe szlifowanie ścian i sufitów. Jaką szlifierkę do gładzi wybrać? Część 1

Nieodłącznym elementem prac remontowo-budowlanych jest pył i kurz. Są one nie tylko uciążliwe, ale też szkodliwe dla zdrowia. Oprócz standardowych rozwiązań w postaci kartonów na podłogach czy folii malarskich w ostatnich latach przychodzą nam z pomocą profesjonalne narzędzia i urządzenia pozwalające ograniczyć zapylenie pomieszczeń w trakcie pracy.

Czytaj więcej …

Ukosowanie i zaokrąglanie krawędzi metalowych z NorBevel od Norton

Przygotowanie krawędzi elementów przeznaczonych do spawania jest niezmiernie ważnym elementem pozwalającym uzyskać dobrej jakości spoinę. Ukosowarki NorBevel-6 i NorBevel-12 są uzupełnieniem rozwiązań marki Norton w dziedzinie obróbki metalu.

Czytaj więcej …

Jakie przyrządy i narzędzia pomiarowe wybrać? Profesjonalne narzędzia pomiarowe MIB

Wykonywanie pomiarów jest nieodłącznym elementem pracy np. w warsztacie. Często stajemy przed pytaniem jak dobrać przyrząd do zadania pomiarowego? Na to pytanie powinniśmy sobie odpowiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup narzędzia. Przemyślana decyzja pozwoli nam uniknąć rozczarowań i błędnych pomiarów.

Czytaj więcej …

Pierwsza w branży szlifierka sieciowa z silnikiem bezszczotkowym ? HITACHI G13VE WQ

Szlifowanie czy cięcie to dla fachowcy chleb powszedni. Jednak aby pracy była efektywna warto wybrać jak najlepsze narzędzia. Wśród dostępnych na rynku szlifierek kątowych zdecydowanie wyróżnia się szlifierka Hitachi G13 VE WQ. Silnik bezszczotkowy i zasilanie z sieci? Tak, z Hitachi jest to możliwe.

Co wyróżnia szlifierkę HITACHI G13VE WQ?

Czytaj więcej …