Planując zestaw narzędzi ogrodowych czy zbierając wyposażenie na górską wyprawę warto zaopatrzyć się w piłę składaną. Jednym z najbardziej popularnych modeli w tym zakresie jest piła Bahco Laplander. O jakości tej piły świadczą nie tylko dane techniczne, ale także fakty ? jest na wyposażeniu brytyjskich wojsk specjalnych SAS i na liście wyposażenia NATO.

Co wyróżnia piłę składaną Bahco Laplander?

Piła Bahco Laplander doskonale sprawdzi się do cięcia suchego i mokrego drewna, kości, a także tworzyw. Piła ta jest poręczna i lekka ? ważny tylko ok. 180 g.

piła składana Bahco Laplander

Dla pewnego i wygodnego chwytu niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku zastosowano gumowaną rękojeść. Dodatkowym jej atutem jest dość długie ostrze ? 18,5 cm, które zabezpieczone jest antykorozyjną powłoką. Dzięki mechanizmowi blokującemu ostrze jest to sprzęt bezpieczny zarówno w użyciu, jak i transporcie. W wyposażeniu znajduje się także gruby rzemień.

piła składana Bahco Laplander

Jest to niezwykle praktyczny i niezawodny sprzęt. Piła składana to doskonałe narzędzie dla ogrodników, myśliwych, wędkarzy, traperów, turystów, biwakowiczów i osób aktywnie wypoczywających na łonie natury. W ostatnich latach tego typu sprzęt zdobywa coraz większe grono zwolenników ? nie zajmuje wiele miejsca, a wybierając dobrej jakości piłę możemy znacząco ułatwić sobie pracę w ogrodzie czy przygotowanie drewna na ognisko.

piła składana Bahco Laplander

Piłę składaną Bahco Laplander można kupić w naszym sklepie internetowym slet24.pl

 

dołącz do nas na facebooku slet

subskrybuj nasz kanał na you tube slet