Odkurzacz przemysłowy: FEIN DUSTEX 35 LX

W dzisiejszym artykule skupimy się na polecanym przez naszych fachowców modelu marki FEIN. Pod lupę bierzemy odkurzacz przemysłowy do pracy na mokro i sucho FEIN DUSTEX 35 LX AC. Sprzęt niezbędny w każdej firmie.

Odkurzacz przemysłowy FEIN DUSTEX 35 LX AC

Odkurzacze z serii FEIN Dustex stanowią idealne uzupełnienie podczas pracy przy której występuje dużo pyłu. Sprawdzą się w przemyśle, warsztatach i miejscach montażu. Ciekawostką jest, że odkurzacze te są sterowane na automatycznie włącznikiem elektronarzędzia! Warto podkreślić, że odkurzacze te posiadają długie przewody zasilające oraz długie węże ssące. Seria Dustex przystosowana jest do usuwania szkodliwych pyłów klasy M.

Dustex 35 LX ? nowość 2016 r.

To profesjonalny odkurzacz, który nadaje się do pracy na sucho i mokro. Jest idealny do pyłów klasy L. Posiada automatyczne czyszczenie filtra. Mocowanie walizek zostało tak zaprojektowane, że bez trudu dopasujemy do odkurzacza walizkę systemową innych producentów. Model Dustex 35 LX cechuje bogactwo akcesoriów.

Zalety odkurzacza z serii Dustex

Niewątpliwie ogromną zaletą jest wspomniane przez nas mocowanie walizki. Na odkurzaczu łatwo i szybko można ułożyć walizki innych producentów. Warto podkreślić, że FEIN jako jeden z niewielu wprowadził takie udogodnienie dla swoich klientów. Dzięki pałąkowi do pchania bez problemu przemieścimy się wraz z naszymi narzędziami i odkurzaczem. Dłuższą trwałość filtra zapewnia automatyczne czyszczenie, urządzenie z tą funkcją pracuje bez dodatkowych przerw.

Dustex 35 LX bez problemu zbierze zarówno ciecz jaki i drobne pyły. Odkurzacz posiada certyfikację na pyły klasy L.

Odkurzacz przemysłowy FEIN
Odkurzacz przemysłowy Fein

Co jeszcze o Dustex 35 LX warto wiedzieć?

Jak wspominaliśmy odkurzacz z serii Dustex posiada bardzo długi kabel zasilający, w tym przypadku mowa o 7,5 m co w połączeniu z wężem ssącym o długości 4 m, daje nam ponad 10 m swobody. Wyposażenie to jeden pałąk do pchania, 1 filtr powietrza PES, 1 worek do odkurzacza, 1 wąż ssący 4m, 1 złączka elektronarzędzia z regulacją siły ssania, 1 złączka stopniowa, 2 rury ssące (metalowe), 1 ssawka uniwersalna z wymiennymi wkładami, 1 ssawka szczelinowa, 1 ssawka z włosiem, 1 kolanko. Odkurzacze marki FEIN należą do jednych z najcichszych, w przypadku 35 LX to zaledwie 69 dB.

DSC_0332
Odkurzacz przemysłowy FEIN

FEIN’ie mieć FEIN’a bo …

bo FEIN przyzwyczaił nas już wielokrotnie, że nie podaje nam tylko gotowego produktu i na tym się kończy. Każdy produkt marki FEIN można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb dzięki bogactwu akcesoriów. W przypadku odkurzaczy przemysłowych także nie mogłoby być inaczej. Przewód odsysający ładunki elektrostatyczne? Proszę bardzo! Wąż przedłużający, kolanko, uchwyt, ssawka, złączka, worek? Nie ma problemu!

DSC_0341

DSC_0345

DSC_0346