Wszystkie bestsellery
  • Banner

Szlifierki
Szliferki - szlifierka taśmowa do rur

Szlifierki

Sprawne działanie, funkcjonalność, a także łatwa obsługa – właśnie to sprawia, że szlifierka taśmowa do rur to niezbędne urządzenie nie tylko w profesjonalnym, ale również w amatorskim warsztacie. W końcu wygodna taśma, czyli po prostu papier ścierny sprawia, że możesz szlifować zarówno delikatne, jak i twardsze rury. Wystarczy, że wybierzesz papier o większej czy mniejszej gramaturze. Jednocześnie urządzenie może mieć różną szerokość pasa, abyś mógł jeszcze lepiej dopasować go do swoich potrzeb. Zwróć również uwagę na to, że w naszym sklepie znajdziesz szlifierki taśmowe do rur spełniające wysokie standardy – świadczą o tym, trwałość pasa oraz solidna konstrukcja urządzenia. Wybierz wariant dla siebie i przekonaj się, jak obróbka rur może stać się przyjemna!

Jakie zastosowanie ma szlifierka taśmowa do rur?

Szukasz nowoczesnego sprzętu do obróbki rur? U nas na pewno je znajdziesz! W końcu zapewniamy szlifierki taśmowe, które wykorzystasz do rur wykonanych z różnych materiałów – metalu, miedzi czy tworzywa sztucznego. Jednocześnie znajdziesz u nas urządzenia z wykrawaniem, co znacznie ułatwia dopasowanie rur do pozostałych elementów. Poza tym szlifierka taśmowa do rur jest mobilna, więc możesz korzystać z niej w domowym warsztacie, a także podczas pracy w terenie. Wystarczy, że zdecydujesz się na wariant o odpowiedniej mocy czy szerokości pasa, a na pewno urządzenie poradzi sobie z każdym zadaniem! Dla jeszcze większej wygody wybierz model w wygodnej walizce – wtedy przenoszenie i przechowywanie stanie się jeszcze łatwiejsze. Postaw na sprawdzoną szlifierką, a przekonasz się, na ile sposobów możesz ją wykorzystywać!

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji
Aktywne filtry

Index:: MBO-600617000

Marka: METABO

Metabo GEP 710 Plus Szlifierka prosta

Recenzje: 0

Wyłącznik z funkcją czuwakową: bezpieczna obsługa za sprawą ergonomicznie zlokalizowanego wyłącznika z powierzchnią antypoślizgową

Cena 1 262,80 zł
Więcej
Niedostępne. Realizacja 4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku