Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pomiarowe

Pomiarowe

Gwarantem sukcesu jakiejkolwiek budowy jest zebranie odpowiednich wymiarów poszczególnych elementów konstrukcji. Dzięki temu będzie ona stabilna i solidna. Dlatego tez niezbędne jest wyposażenie we wszystkie niezbędne warsztatowe przyrządy pomiarowe, które będą wyróżniać się idealną precyzją.

Są one niezbędnym elementem wyposażenia każdej produkcji. Bez względu na jej wielkość, wymagana jest kontrola jakości wykonywanych części maszyn. Sprawdzana jest przede wszystkim zgodność wymiarów i kształtu danego elementu z rysunkiem technicznym. Poza tym na przykład głębokość otworów czy płaskość powierzchni. W tym celu wykorzystywane są właśnie przyrządy pomiarowe oraz wzorce miar.

W sklepie internetowym slet24.pl można zaopatrzyć się zarówno w narzędzia pomiarowe warsztatowe jak i geodezyjne. Są to między innymi suwmiarki, kątowniki, lasery, taśmy, niwelatory optyczne, wysokościomierze czy mikrometry.

Oprócz standardowych narzędzi pomiarowych polecamy także wspomniane już wzorce miar. Oferta sklepu obejmuje propozycje uznanych producentów rozpoznawalnych na całym świecie. Niezbędne wyposażenie swojego warsztatu znajdzie zarówno ślusarz, traser jak i amator.

Proponujemy naszym klientom przyrządy geodezyjne oraz pomiarowe znanych i cenionych marek, takich jak chociażby: MIB, Helios Preisser, Limit, Promat, Geo Fennel. Wybór właśnie tych marek gwarantuje, że wybrane przez Ciebie artykuły zapewnią precyzyjne określanie wielkości poszczególnych elementów i całych konstrukcji.

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-12 z 120 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku