Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pomiarowe
Narzędzia pomiarowe - mikrometr elektroniczny, suwmiarka uniwersalna

Pomiarowe

Gwarantem sukcesu jakiejkolwiek budowy jest zebranie odpowiednich wymiarów poszczególnych elementów konstrukcji. Dzięki temu będzie ona stabilna i solidna. Dlatego też niezbędne jest wyposażenie we wszystkie niezbędne warsztatowe narzędzia pomiarowe, które będą wyróżniać się idealną precyzją.

Są one niezbędnym elementem wyposażenia każdej produkcji. Bez względu na jej wielkość, wymagana jest kontrola jakości wykonywanych części maszyn. Sprawdzana jest przede wszystkim zgodność wymiarów i kształtu danego elementu z rysunkiem technicznym. Poza tym na przykład głębokość otworów czy płaskość powierzchni. W tym celu wykorzystywane są właśnie narzędzia pomiarowe oraz wzorce miar.

W sklepie internetowym slet24.pl można zaopatrzyć się zarówno w narzędzia pomiarowe warsztatowe jak i geodezyjne. Wśród nich najpopularniejsza jest suwmiarka uniwersalna. Oprócz tego można u nas znaleźć kątowniki, lasery, taśmy, niwelatory optyczne, wysokościomierze czy mikrometry elektroniczne.

Oprócz standardowych narzędzi pomiarowych polecamy także wspomniane już wzorce miar. Oferta sklepu obejmuje propozycje uznanych producentów rozpoznawalnych na całym świecie. Niezbędne wyposażenie swojego warsztatu znajdzie zarówno ślusarz, traser jak i amator.

Proponujemy naszym klientom narzędzia pomiarowe i geodezyjne znanych i cenionych marek, takich jak chociażby:: MIB, Helios Preisser, Limit, Promat, Geo Fennel. Wybór właśnie tych marek gwarantuje, że wybrane przez Ciebie artykuły zapewnią precyzyjne określanie wielkości poszczególnych elementów i całych konstrukcji.

Podczas wykonywania obowiązków pomiarowych szczególnie warto zwrócić uwagę na takie przyrządy, jak mikrometr elektroniczny oraz suwmiarka uniwersalna. Oba narzędzia mogą nie tylko znacząco przyspieszyć pracę, ale też sprawić, że będzie ona znacznie dokładniejsza.

Czym jest mikrometr elektroniczny?

Kiedy poszukujesz narzędzia pomiarowego, które doskonale sprawdzi się do wykonywania pomiarów liniowych i to zarówno tych wewnętrznych, zewnętrznych, jak i mieszanych, to koniecznie musisz wybrać odpowiedni mikrometr elektroniczny. Ich obsługa jest jeszcze łatwiejsza, a pomiary cechują się perfekcyjną dokładnością, której na pewno oczekujesz.

Do czego służy suwmiarka uniwersalna?

Z kolei w celu uzyskania naprawdę precyzyjnych pomiarów długości koniecznie należy zwrócić uwagę na mocne strony, którymi wyróżnia się suwmiarka uniwersalna. Zdecydowanie nie może zabraknąć jej w żadnym warsztacie, gdzie produkowane są jakieś przedmioty. Warto zdawać sobie sprawę, że suwmiarka uniwersalna jest już coraz częściej dostępna w wersji elektronicznej.

Jest 154 produktów.

Pokazano 1-12 z 154 pozycji
Aktywne filtry

Index:: MIB-01001016

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 200/50mm

Recenzje: 0

Wykonana ze stali nierdzewnej klasyczna suwmiarka pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-200 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 182,61 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: MIB-01002007

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 150/40mm

Recenzje: 0

Suwmiarka wykonana jest ze stali narzędziowej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 82,50 zł
Więcej
niedostępny

Śledź nas na Facebooku