Wszystkie bestsellery
  • Banner

Wiertarki
Wiertarki

Wiertarki

Stanowią jedno z najpopularniejszych elektronarzędzi dostępnych na rynku. W ofercie posiadamy wiertarki udarowe, magnetyczne, kątowe, bezudarowe Bosch, Makita, Metabo i inne. Urządzenia tego typu swoje zastosowanie znajda praktycznie wszędzie, zarówno na budowie, podczas remontu lub drobnych prac np. wiercenia otworu na haczyk do powieszenia obrazka na ścianę. Bez względu na rozmiar i rodzaj wykonywanych prac, wiertarka z pewnością okaże się być przydatna. Znajdziesz u nas modele udarowe, bezudarowe, magnetyczne oraz kątowe pochodzące od producentów, takich jak Bosch, Makita czy Metabo. Ich podstawowym zastosowaniem jest wiercenie otworów w drewnie, betonie, metalu, tworzywach sztucznych i innych materiałach. Jednakże przy zastosowaniu dedykowanego osprzętu, można znacznie rozszerzyć gamę ich zastosowań. Tym sposobem urządzenie może posłużyć także do wkręcania śrub, mieszania farby, szlifowania, usuwania rdzy, a także wielu innych prac.

 

Poszczególne modele wiertarek udarowych, bezudarowych, kątowych i magnetycznych, pochodzących od takich producentów jak Bosch, Makita, Metabo, Hitachi, czy Glob, różnią się od siebie mocą, przeznaczeniem, maksymalną prędkością obrotów oraz dodatkowymi funkcjami. W naszym asortymencie można znaleźć urządzenia, które znajdą swoje zastosowanie w profesjonalnym warsztacie, jak i modele przeznaczone dla amatorów. Wybierając konkretny model warto zastanowić się także nad tym, do jakich prac urządzenie będzie najczęściej wykorzystywane. Ustalenie swoich oczekiwań, pomoże wybrać model dostosowany do konkretnych potrzeb.

Dostępne wiertarki udarowe, magnetyczne, kątowe oraz bezudarowe marki: Bosch, Milwaukee, Fein, Makita, Metabo, Hitachi, Glob, Metalcraft. Jeśli szukasz urządzenia, które sprosta Twoim wymaganiom, czym prędzej zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Index:: FEI-72705361000

Marka: FEIN

Wiertarka magnetyczna FEIN KBU 35 Q

Recenzje: 0

Niewielka uniwersalna 1-biegowa magnetyczna wiertarka rdzeniowa o dużym zakresie skoku, bieg w prawo/lewo, najwyższa funkcjonalność do elastycznej pracy na budowie.

Cena 4 749,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: FEI-72705561000

Marka: FEIN

Magnetyczna wiertarka rdzeniowa FEIN KBU 35 MQ

Recenzje: 0

Niewielka uniwersalna 1-biegowa magnetyczna wiertarka rdzeniowa o dużym zakresie skoku, bieg w prawo/lewo, uchwyt narzędziowy MK2, najwyższa funkcjonalność do elastycznej pracy na budowie.

Cena 6 508,79 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: FEI-72705661000

WIERTARKA KORONOWA KBU 35 MQW

Recenzje: 0

Niewielka uniwersalna 1-biegowa magnetyczna wiertarka rdzeniowa o dużym zakresie skoku, bieg w prawo/lewo, uchwyt narzędziowy MK2, najwyższa funkcjonalność do elastycznej pracy na budowie.

Cena 5 599,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku