Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pielęgnacja zieleni
Pielęgnacja zieleni

Pielęgnacja zieleni

Od ponad 35 lat dostarczamy naszym klientom rozmaite przyrządy od sprawdzonych, renomowanych marek. W tej kategorii znajdują się specjalistyczne urządzenia i akcesoria od producentów takich jak np. Stihl, Viking, Stiga, Amboss czy Hitachi. Oferowane kosiarki, kosy czy pilarki i sekatory sprawią, że właściwa pielęgnacja zieleni będzie przebiegała szybko i sprawnie.

W asortymencie posiadamy m.in. nowoczesne pilarki spalinowe oraz akumulatorowe, które mają wbudowane szereg różnych rozwiązań, umożliwiających cichą pracę czy zwiększających długość eksploatacji, zachowując wysoką wydajność. Polecamy także spalinowe lub elektryczne kosiarki, które są bezpieczne i proste w obsłudze. Z kolei nowoczesne kosy będą świetnym wyborem dla firm, które zajmują się profesjonalną pielęgnacją zieleni. Urządzenia te poradzą sobie świetnie na terenach nierównych, wokół drzew, czy w pobliżu płotów i murów.

Bardzo wytrzymałe sekatory pomogą uciąć nawet grube gałęzie, a specjalne nożyce spalinowe lub akumulatorowe pomogą w błyskawicznym przycięciu i wypielęgnowaniu każdego żywopłotu. Aby oczyścić teren z liści, trawy i innej zieleni warto wykorzystać specjalne dmuchawy, które lepiej i szybciej wykonują swoją pracę w porównaniu do klasycznych grabi.

Ponadto, udostępniamy szereg różnych akcesoriów, w tym np. specjalne żyłki o różnej wielkości, specjalne tarcze tnące do gęstych zarośli, okulary ochronne, słuchawki i osłony twarzy, uniwersalne pasy nośne tapicerowane do kos, a nawet prowadnice do pilarek, głowice żyłkowe dla kosiarek i siekiery czy młoty do łupania.

Jeśli zajmujesz się pielęgnacją zieleni profesjonalnie lub zupełnie amatorsko czy hobbystycznie ? nasza oferta została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Sprawdź bogatą ofertę kosiarek, pilarek, kos, sekatorów i innych urządzeń, które poradzą sobie w każdych warunkach.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Index:: STI-41440112309

Marka: STIHL

Kosa spalinowa STIHL FS 40

Recenzje: 0

Nowa, lekka kosa mechaniczna. Bardzo łatwe uruchamianie. Przeznaczona do wykaszania trawy wokół drzew, roślin, wzdłuż ogrodzeń i innych przeszkód. Moc 1 KM

Cena 849,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: STI-45110113501

Marka: STIHL

Nożyce do żywopłotu ze zintegrowanym akumulatorem STIHL HSA 45

Recenzje: 0

Bardzo lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia, przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie szlifowanymi zębami oraz zintegrowaną ochronę antyprzecięciową, przykręcaną osłonę listwy tnącej jak również zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

Cena 559,98 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: STI-00009302643

Marka: STIHL

Żyłka kwadratowa STIHL 2,7mm x 68m

Recenzje: 0

STIHL oferuje żyłki do koszenia o różnych średnicach i przekrojach, odporne na zerwanie i długotrwale elastyczne. Kolorowe oznaczenie pomaga dobrać odpowiednią średnicę.

Cena 49,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku