Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pielęgnacja zieleni
Pielęgnacja zieleni

Pielęgnacja zieleni

Od ponad 35 lat dostarczamy naszym klientom rozmaite przyrządy od sprawdzonych, renomowanych marek. W tej kategorii znajdują się specjalistyczne urządzenia i akcesoria od producentów takich jak np. Stihl, Viking, Stiga, Amboss czy Hitachi. Oferowane kosiarki, kosy czy pilarki i sekatory sprawią, że właściwa pielęgnacja zieleni będzie przebiegała szybko i sprawnie.

W asortymencie posiadamy m.in. nowoczesne pilarki spalinowe oraz akumulatorowe, które mają wbudowane szereg różnych rozwiązań, umożliwiających cichą pracę czy zwiększających długość eksploatacji, zachowując wysoką wydajność. Polecamy także spalinowe lub elektryczne kosiarki, które są bezpieczne i proste w obsłudze. Z kolei nowoczesne kosy będą świetnym wyborem dla firm, które zajmują się profesjonalną pielęgnacją zieleni. Urządzenia te poradzą sobie świetnie na terenach nierównych, wokół drzew, czy w pobliżu płotów i murów.

Bardzo wytrzymałe sekatory pomogą uciąć nawet grube gałęzie, a specjalne nożyce spalinowe lub akumulatorowe pomogą w błyskawicznym przycięciu i wypielęgnowaniu każdego żywopłotu. Aby oczyścić teren z liści, trawy i innej zieleni warto wykorzystać specjalne dmuchawy, które lepiej i szybciej wykonują swoją pracę w porównaniu do klasycznych grabi.

Ponadto, udostępniamy szereg różnych akcesoriów, w tym np. specjalne żyłki o różnej wielkości, specjalne tarcze tnące do gęstych zarośli, okulary ochronne, słuchawki i osłony twarzy, uniwersalne pasy nośne tapicerowane do kos, a nawet prowadnice do pilarek, głowice żyłkowe dla kosiarek i siekiery czy młoty do łupania.

Jeśli zajmujesz się pielęgnacją zieleni profesjonalnie lub zupełnie amatorsko czy hobbystycznie ? nasza oferta została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Sprawdź bogatą ofertę kosiarek, pilarek, kos, sekatorów i innych urządzeń, które poradzą sobie w każdych warunkach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku