Wszystkie bestsellery
  • Banner

Spawalnictwo
Spawalnictwo

Spawalnictwo

W celu prawidłowego i trwałego połączenia różnego rodzaju materiałów metalowych, należy korzystać z zapewniających bezpieczeństwo i wysoką jakość spoiw, specjalistycznych urządzeń, akcesoriów i materiałów spawalniczych.

Spawalnictwo jest działem przemysłu, w którym stale pojawiają się innowacyjne rozwiązania i używane zostają ciekawe patenty i technologie. Nowoczesne urządzenia spawalnicze oraz specjalne materiały pozwalają na efektywniejszą oraz szybszą pracę.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. przemysłowe półautomaty, modele inwertorowe, a nawet odporne i trwałe agregaty trójfazowe. W podkategorii dotyczącej materiałów, znajdują się m.in. specjalistyczne druty i pręty, które ułatwią łączenie np. stali nierdzewnych, miedzi czy niklu lub tytanu. Polecamy również rozmaite akcesoria spawalnicze, takie jak np. wysokiej jakości, wytrzymałe uchwyty czy podajniki, węże wspomagające przepływ tlenu, zaciski biegunowe a nawet zestawy jezdne oraz prostowniki.

Udostępniamy również produkty służące do profesjonalnego lutowania, takie jak np. nasadki punktowe, pasty, dysze czy wysokowydajne urządzenia. Co więcej, nasza kompleksowa oferta obejmuje także artykuły niezbędne do metody gazowej. Oprócz niezawodnych palników, posiadamy również solidne przewody, bezpieczniki, manometry i reduktory do butli czy szeroki wybór nasadek. W celu właściwej ochrony, polecamy dobrać przyłbice, rękawice lub kaptury skórzane, które także znajdują się w naszej ofercie.

Wszelkie urządzenia czy akcesoria pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Lincoln Electric, Bester, Harris, Esab, Gen Set, Stanley, Hitachi, Madejski, STB, Eisemann czy Perun i Pomet 2. W razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Index:: SPE-SV4000V-NEW

Przyłbica spawalnicza SERVORE ServoGlas 4000V New

Recenzje: 0

Automatyczna przyłbica o legendarnym komforcie; lekka ale bardzo mocna. Przyłbica została uformowana wokół ludzkiej głowy i doskonale wyważona. Niskie położenie środka ciężkości zapewnia minimalne obciążenie szyi spawacza oraz jej łatwe podnoszenie i opuszczanie. Duża szerokość pola widzenia – 111 mm.

Cena 929,00 zł
Więcej
5-10 dni roboczych

Index:: NWD-08010301G

Przyłbica SPARTUS Pro 301X (szara)

Recenzje: 0

Przyłbica spawalnicza SPARTUS Pro 301X zaprojektowana i wyprodukowana dla ochrony oczu i twarzy spawacza przed szkodliwym promieniowaniem i odpryskami spawalniczymi podczas spawania TIG, MIG/MAG oraz MMA.

Cena 328,90 zł
Więcej
Niedostępne. Realizacja 4-10 dni roboczych

Index:: KEM-6102150

Marka: KEMPPI

Spawarka inwertorowa KEMPPI MINARC 150, 140A

Recenzje: 0

Lekka, zwarta i łatwa do przenoszenia spawarka inwertorowa KEMPPI MINARC 150 do spawania metodą MMA. Dzięki dużej odporności na wahania napięcia zasilającego łuk w spawarkach Minarc jest bardziej stabilny, nawet podczas trudnych prac w terenie lub z długimi kablami do 50m.

Cena 2 528,90 zł
Więcej
4-10 dni roboczych