Wszystkie bestsellery
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Spawalnictwo
Spawalnictwo

Spawalnictwo

W celu prawidłowego i trwałego połączenia różnego rodzaju materiałów metalowych, należy korzystać z zapewniających bezpieczeństwo i wysoką jakość spoiw, specjalistycznych urządzeń, akcesoriów i materiałów spawalniczych.

Spawalnictwo jest działem przemysłu, w którym stale pojawiają się innowacyjne rozwiązania i używane zostają ciekawe patenty i technologie. Nowoczesne urządzenia spawalnicze oraz specjalne materiały pozwalają na efektywniejszą oraz szybszą pracę.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. przemysłowe półautomaty, modele inwertorowe, a nawet odporne i trwałe agregaty trójfazowe. W podkategorii dotyczącej materiałów, znajdują się m.in. specjalistyczne druty i pręty, które ułatwią łączenie np. stali nierdzewnych, miedzi czy niklu lub tytanu. Polecamy również rozmaite akcesoria spawalnicze, takie jak np. wysokiej jakości, wytrzymałe uchwyty czy podajniki, węże wspomagające przepływ tlenu, zaciski biegunowe a nawet zestawy jezdne oraz prostowniki.

Udostępniamy również produkty służące do profesjonalnego lutowania, takie jak np. nasadki punktowe, pasty, dysze czy wysokowydajne urządzenia. Co więcej, nasza kompleksowa oferta obejmuje także artykuły niezbędne do metody gazowej. Oprócz niezawodnych palników, posiadamy również solidne przewody, bezpieczniki, manometry i reduktory do butli czy szeroki wybór nasadek. W celu właściwej ochrony, polecamy dobrać przyłbice, rękawice lub kaptury skórzane, które także znajdują się w naszej ofercie.

Wszelkie urządzenia czy akcesoria pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Lincoln Electric, Bester, Harris, Esab, Gen Set, Stanley, Hitachi, Madejski, STB, Eisemann czy Perun i Pomet 2. W razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji
Aktywne filtry

Index:: MMM-501825

Marka: 3M

Przyłbica spawalnicza 3M Speedglas 9100 SW filtr 9100XX

Recenzje: 0

Przyłbica spawalnicza samościemniająca 9100XX SW z serii 9100 renomowanej marki Speedglas należącej do koncernu 3M, przeznaczona do wszystkich procesów spawania łukiem elektrycznym, w tym do metody TIG o małym amperażu i spawania mikroplazmowego oraz do spawania gazowego.

Cena 1 795,00 zł
Więcej
od ręki

Index:: PAS-KS90X1110

Marka: Pozostałe produkty

Kaptur spawalniczy 90x110 mm

Recenzje: 0

Wysokiej jakości okulary spawalnicze Weldmaster wraz ze skórzaną osłoną głowy to doskonała ochrona spawacza, szczególnie podczas pracy w niewygodnych warunkach. Dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania, który zapewnia niewielka waga i optymalne dopasowanie do kształtu głowy osłony te są chętnie stosowane w czasie wszelkich prac spawalniczych.

Cena 219,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: MMM-501815

Marka: 3M

Przyłbica spawalnicza 3M Speedglas 9100X SW, 501815

Recenzje: 0

Przyłbica spawalnicza samościemniająca 9100X SW z serii 9100 renomowanej marki SPEEDGLAS należącej do koncernu 3M, przeznaczona do wszystkich procesów spawania łukiem elektrycznym, w tym do metody TIG o małym amperażu i spawania mikroplazmowego oraz do spawania gazowego.

Cena 1 519,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku