Opinie o Nas

List of products by brand RUBI

RUBI oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych. ako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne. Przecinarki elektryczne RUBI? z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.

Historia

Germans Boada, S.A., RUBI?, ma swoje początki w 1951, kiedy to bracia Boada skonstruowali pierwszą przecinarkę ręczną do mozaiki hydraulicznej. To nowe narzędzie ochrzczone nazwą RUBI? stało się pierwszym filarem rozwoju firmy, która obecnie projektuje, wytwarza i dystrybuuje maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzęt niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych.

Technologia przemysłowa

Proces produkcyjny RUBI? jest bez wątpienia wiodącym w skali światowej procesem wytwarzania narzędzi dla budownictwa. RUBI? skrupulatnie przestrzega wymogów jakościowych na każdym etapie procesów produkcji maszyn i narzędzi.

Homologacje i certyfikaty

Dzięki koordynacji procesów wewnętrznych oraz wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji, zarządzania oraz kontroli jakości, Germans Boada, S.A., RUBI? posiada certyfikat ISO 9001 będący międzynarodową gwarancją jakości potwierdzoną przez wymagające audyty. Ponadto, najwyższy poziom jakości produktów RUBI? potwierdzają także takie międzynarodowe certyfikaty, jak CE, CSA, GS, B, DIN, GOST, PCT i MEEI.

5 lat gwarancji

RUBI? jako jedyna światowa marka udziela na swoje profesjonalne przecinarki ręczne 5-letniej gwarancji na wszelkie wady fabryczne.

Przecinarki elektryczne RUBI? z tarczami diamentowymi mają 2-letnią gwarancję na wady fabryczne.

Asortyment

RUBI? oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria do wykonywania najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych:

W gamie RUBITOOLS? - maszyny i narzędzia ręczne do budownictwa, specjalista znajdzie największy na rynku wybór przecinarek do ceramiki, materiałów budowlanych, narzędzi ręcznych, wierteł oraz systemów poziomowania i pomiarowych, maszyny elektryczne do budownictwa, przecinarki elektryczne do ceramiki, szlifierki, bruzdownice, mieszarki zaprawy, czyszczarki i maszyny budowlane.

W ramach gamy RUBIQUIP? - wyposażenie indywidualne dla specjalisty budowlanego: odzież i elementy bezpieczeństwa pozwalające na uniknięcie wypadków przy pracy, jak i chorób zawodowych.

W ramach RUBINET? - produkty i akcesoria do czyszczenia i konserwacji ceramiki, oferuje szeroki wybór produktów specjalnie opracowanych dla zastosowania do rozmaitych materiałów ceramicznych, marmuru, czy granitów. Ofertę uzupełnia bogata kolekcja akcesoriów do właściwej aplikacji środków chemicznych.

Mniej
Kliny RUBI DELTA LEVELLING... Kliny RUBI DELTA LEVELLING... 2
od ręki
39,00 zł
Kliny DELTA LEVELLING SYSTEM umożliwiają równomierne rozłożenie nacisku na układane płytki, tak aby wypoziomować je względem siebie i w ten sposób uzyskać jednolicie płaską powierzchnię.
Koronka diamentowa RUBI...
od ręki
Osprzęt i akcesoria

Koronka diamentowa RUBI EASY GRES 68 mm

RUBI
RUB-05978
91,49 zł
Wiertło diamentowe powlekane galwanicznie do pracy z wiertarką elektryczną bez udaru. Jakość powłoki diamentowej pozwala na wiercenie otworów w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze i szkle
Kółko tnące do przecinarek...
Ostatnie sztuki w magazynie
55,01 zł
Nóż ? 10 mm GOLD przeznaczony jest do przecinarek Rubi typu: TS, TR, TR. Krążek z węglika wolframu z powłoką tytanową o maksymalnej wytrzymałości i żywotności, gwarantuje dokładność, minimalne wibracje, a także podwyższoną odporność na zużycie.
RUBI Nóż 22 mm RUBI Nóż 22 mm 2
4-10 dni roboczych
Osprzęt i akcesoria

Kółko tnące RUBI 22 mm

RUBI
RUB-18914
36,73 zł
Nóż 22 mm idealny do powierzchni porowatych. Kółko wykonane z węglika wolframu.
Kółko tnące do przecinarek RUBI TR TS TF 6 mm Kółko tnące do przecinarek RUBI TR TS TF 6 mm 2
Ostatnie sztuki w magazynie
29,00 zł
Wyjątkowa wykonanie i zaprojektowanie kółka tnącego w nożu RUBI 6 mm pozwala uzyskać wyjątkową jakość cięcia płytek ceramicznych ściennych (typ BIII)
Pilarka tarczowa RUBI...
Ostatnie sztuki w magazynie
Pilarki tarczowe

Pilarka tarczowa RUBI TC-125, 50953

RUBI
RUB-50953
1 015,00 zł
Pilarka tarczowa, lekka i precyzyjna, idealna do cięcia płyt ceramicznych.
Przecinarka elektryczna do... Przecinarka elektryczna do... 2
4-10 dni roboczych
Przecinarki do glazury

Przecinarka elektryczna do glazury RUBI DC-250 1200 + KABEL

RUBI
RUB-55941
5 299,00 zł
Przecinarka elektryczna DC-250 jest specjalnie zaprojektowana do cięcia gresu porcelanowego, płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych. W komplecie uniwersalna tarcza diamentowa umożliwiająca także przecinanie granitu i marmuru.Wszechstronna przecinarka z chłodzeniem wodnym do profesjonalnych zastosowań w budownictwie.
Przecinarka ręczna RUBI HIT-1200 N
Ostatnie sztuki w magazynie
Przecinarki do glazury

Przecinarka ręczna RUBI HIT-1200 N

RUBI
RUB-26961
1 999,00 zł
Przecinarka ręczna HIT- N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.
Pokazano 1-24 z 70 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.