Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pneumatyka
Pneumatyka

Pneumatyka

Coraz częściej urządzenia i przyrządy wykorzystujące sprężone gazy są wybierane przez naszych Klientów i zdają się powoli wypierać produkty wykorzystujące zasilanie elektryczne. Narzędzia pneumatyczne obecne są dzisiaj w wielu różnych przedsiębiorstwach i warsztatach, m.in. dzięki temu, że mają większą żywotność od ich elektrycznych odpowiedników. Dzięki nowoczesnej technologii stworzono niezawodne urządzenia, które wykorzystują gaz pod ciśnieniem, do wydajnej, niezawodnej pracy ? są to np. szlifierki, wiertarki, wkrętarki, a nawet klucze pneumatyczne.

 

Mają wiele różnych zalet, dzięki którym przewyższają w wielu aspektach odpowiedniki elektryczne. Do tych zalet można zaliczyć np.:

  • Relatywnie cichą pracę urządzeń zasilanych sprężonym gazem.
  • Lekkość ? nie wymagają dużej liczby elementów niezbędnych dla narzędzi zasilanych elektrycznie, co przekłada się na niższą wagę i możliwość prostszego transportu. Nie wymagają tyle siły, zatem pozwalają na dłuższą i wydajniejszą pracę.
  • Większe bezpieczeństwo ? nie wywołują iskier i mają mniejsze ryzyko awarii czy powstawania usterek.
  • Uniwersalność i możliwość pracy w różnych warunkach ? mogą być wykorzystywane m.in. w środowiskach wilgotnych, czy wśród łatwopalnych materiałów.

 

W naszym asortymencie znajduje się szereg narzędzi tego typu. Młot udarowy, pistolet natryskowy, nitownica, szlifierka, wkrętarka czy wiertarka pneumatyczna ? to tylko część urządzeń, które znajdują się w naszym asortymencie. Posiadamy również szereg różnych akcesoriów, takich jak np. szybkozłączki, naolejacze, smarownice, specjalny olej czy wytrzymałe przewody spiralne.

Postaw na wysoką jakość, niezawodność oraz bezpieczeństwo i wybierz oferowane w tej kategorii nowoczesne narzędzia pneumatyczne.

Dostępne marki: METABO, INGERSOLL RAND, ARCHIMEDES, SCHNEIDER, WALTER, AIRCRAFT DRUCKLUFTTECHNIK, TENGTOOLS

Jest 117 produktów.

Pokazano 1-12 z 117 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku