Wszystkie bestsellery
  • Banner

Wiertarko-wkrętarki
Wiertarko-wkrętarki Bosch

Wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarka to funkcjonalne i bardzo przydatne urządzenie, które doskonale sprawdza się podczas prac montażowych, wykończeniowych, a także budowlanych. Jak sama nazwa wskazuje, elektronarzędzia tego typu łączą w sobie możliwości wiertarki i wkrętarki. Oferowane przez nas produkty są bardzo poręczne, a dzięki swojej uniwersalności, sprawdzają się w różnorodnych warunkach. Można wykorzystać je do wiercenia w drewnie, tworzywach sztucznych i stali, a także do precyzyjnego wkręcania i wykręcania wkrętów. Wiertarko-wkrętarka Bosch bądź innej marki to obowiązkowy element wyposażenia zarówno profesjonalisty, jak i domowego majsterkowicza.

 

Wiertarko wkrętarka Bosch, Makita, Metabo, Hitachi i innych producentów, oferowana przez nasz sklep, sprawdzi się np. w trakcie składania mebli przeznaczonych do samodzielnego montażu. Dzięki niej praca przebiegnie znacznie sprawniej i będzie mniej męcząca. Może być także wykorzystywana do wiercenia dziur w różnego rodzaju materiałach. Dlatego wiertarko wkrętarka Metabo, Bosch, Hitachi, Makita lub innej marki, dostępna w naszym sklepie, różni się od siebie napięciem, momentem obrotowym, mocą silnika oraz wagą. Należy pamiętać, by dostosować wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Mniejsze modele będą nadawać się jedynie do wkręcania i wykręcania śrub, podczas gdy większymi można np. wywiercić dziurę do zamocowania półki. Odpowiednio dobrane urządzenie pomoże oszczędzić wiele wysiłku i znacznie ułatwić wykonywane prace.

Najważniejsze parametry

Jednym z podstawowych właściwości określających wiertarko-wkrętarki jest ich moc. Ona w dużej mierze determinuje prace, przy jakich sprawdzi się dane narzędzie. W przypadku słabszych modeli, których moc oscyluje w okolicach 3,6V będzie to jedynie wkręcanie i wykręcanie wkrętów. Urządzeniami o mocy 12V można już wiercić w drewnie, podczas gdy elektronarzędzia 18V mogą być wykorzystywane profesjonalnie, do bardzo zróżnicowanych zadań. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć różnego rodzaju produkty, pochodzące typu wiertarko wkrętarki Bosch, Makita, Hitachi oraz wielu innych.

 

Podczas wyboru elektronarzędzi dostępnych w naszym sklepie, warto zwrócić uwagę także na ich moment obrotowy. Jest on określony w niutonometrach i przedstawia siłę, z jaką urządzenie może wiercić. Większość z oferowanych przez nas urządzeń, posiada regulowany moment obrotowy, dzięki czemu wiertarko wkrętarka Metabo, Bosch czy innej marki może być użyta do wiercenia w różnego rodzaju materiałach.

Dostępne marki elektronarzędzi w naszym sklepie: Bosch, Hitachi, Makita, Festool, Fein, Ingersoll Rand.

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku