Wszystkie bestsellery
  • Banner

Wiertarki i wiertarko-wkrętarki
Wiertarki i wiertarko-wkrętarki - wiertarka udarowa Metabo

Wiertarki i wiertarko-wkrętarki

Amatorskie, półprofesjonalne i profesjonalne – u nas znajdziesz różne rodzaje wiertarek udarowych. Dzięki temu z łatwością wybierzesz model, na jakim Ci zależy. Poza tym postawisz na sprzęt, który sprosta Twoim wymaganiom. Zwróć uwagę na to, że wiertarka udarowa Metabo poradzi sobie z różnymi zadaniami. W końcu nie będziesz mieć problemów z wywierceniem otworów w miękkim oraz twardym materiale np. w cegle, drewnie, betonie czy w prefabrykacie. Po prostu najpierw ustal, do czego ma Ci posłużyć wiertarka udarowa, a później zdecyduj się na model z uchwytem cylindrycznym, zatrzaskowym SDS bądź zatrzaskowym SDS Plus. U nas na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt!

Czym wyróżnia się wiertarka udarowa Metabo?

W naszym sklepie dostępne są wiertarki udarowe odznaczające się wysoką jakością, trwałością oraz dopasowaniem do Twoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz model o właściwej mocy. Szczególnie polecana jest wiertarka udarowa Metabo, która jest dostosowana do różnych prac czy wymagań. Od 600 do 1000 W to doskonała opcja do domowego użytku. Zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie? Zatem zdecyduj się na model o mocy 5 lub 10 J. Dodatkowo wiertarka udarowa Metabo może mieć zasilanie akumulatorowe bądź sieciowe – dzięki temu na pewno dopasujesz wybrane urządzenie do mobilności czy miejsca, gdzie będziesz z niej korzystać. Zwróć również uwagę na uchwyty wiertarskie, jakie mają poszczególne warianty. Po prostu ustal, czego szukasz, a u nas z łatwością znajdziesz wiertarkę udarową, która jest dostosowana do Twoich wymagań!

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-12 z 72 pozycji
Aktywne filtry

Index:: FEI-72705361000

Marka: FEIN

Wiertarka magnetyczna FEIN KBU 35 Q

Recenzje: 0

Niewielka uniwersalna 1-biegowa magnetyczna wiertarka rdzeniowa o dużym zakresie skoku, bieg w prawo/lewo, najwyższa funkcjonalność do elastycznej pracy na budowie.

Cena 4 749,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: FEI-72705561000

Marka: FEIN

Magnetyczna wiertarka rdzeniowa FEIN KBU 35 MQ

Recenzje: 0

Niewielka uniwersalna 1-biegowa magnetyczna wiertarka rdzeniowa o dużym zakresie skoku, bieg w prawo/lewo, uchwyt narzędziowy MK2, najwyższa funkcjonalność do elastycznej pracy na budowie.

Cena 6 508,79 zł
Więcej
4-10 dni roboczych