Wszystkie bestsellery
  • Banner

Odkurzacze przemysłowe
Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Urządzenia tego typu charakteryzują się możliwością funkcjonowania w trudnych warunkach, przy dużym zapyleniu, bez ryzyka przegrzania. Większość odkurzaczy przemysłowych posiada możliwość pracy na sucho oraz prania na mokro i może kompatybilna z elektronarzędziami. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów, odkurzacze przemysłowe mogą być stosowane do różnego rodzaju prac porządkowych w warsztatach oraz na budowach lub liniach produkcyjnych.

Dostępne w naszym asortymencie odkurzacze przemysłowe, w tym także piorące, pochodzą od znanych producentów np. Metabo, Karcher, Festool czy Bosch. Są to niezastąpione urządzenia, powszechnie wykorzystywane nie tylko przez firmy sprzątające w miejscach użyteczności publicznej, ale obecne także w warsztatach, zakładach produkcyjnych oraz innego obiektach przemysłowych. Są bardzo przydatne również podczas pracy na budowie albo w trakcie remontu. Od urządzeń wykorzystywanych w domach różni je, przede wszystkim, wytrzymałość, która pozwala na funkcjonowanie w trudnych warunkach.

 

Wybierając odkurzacz pochodzący od producenta, takiego jak np. Bosch, Metabo, Karcher czy Festool, warto zwrócić uwagę na rodzaj usuwanych zanieczyszczeń, a także możliwość pracy jako urządzenie piorące. Ważne są również parametry, takie jak moc silnika, mobilność, długość przewodu, czy rozmiar zbiornika.

 

Dostępne w naszym asortymencie odkurzacze przemysłowe, w tym również piorące, mogą być wykorzystywane, między innymi, w pracach remontowych albo podczas sprzątania powierzchni użytku publicznego. Są to urządzenia, pochodzące od producentów, takich jak Karcher, Bosch, Festool, Metabo oraz wielu innych. Swoimi parametrami znacznie przewyższają modele dostosowane do użytku domowego. Dzięki temu mogą poradzić sobie w trakcie wykonywania bardziej wymagających prac. Najistotniejszymi różnicami między modelami profesjonalnymi a przeznaczonymi do pracy w domu, jest oczywiście pojemność zbiornika oraz moc silnika. Urządzenia tego typu muszą mieć więcej mocy, dzięki czemu będą mogły dokładniej zbierać zanieczyszczenia. Bardzo ważna jest również pojemność, która umożliwia czyszczenie większych powierzchni bez opróżniania zbiornika.

 

W asortymencie posiadamy urządzenia pochodzące od znanych producentów, takich jak Bosch, Karcher, Metabo, czy Festool.Odkurzacze przemysłowe oraz piorące mogą być przystosowane do sprzątania różnego rodzaju substancji. Na tej podstawie są podzielone na klasy. Urządzenia, które posiadają klasę L mogą pochłaniać wszelkiego rodzaju pyły, dzięki czemu sprawdzają się np. podczas sprzątania dużych obiektów. Klasa M również doskonale radzi sobie z pyłem, a ponadto może być wykorzystywana podczas usuwania pozostałości po farbach lub płytach gipsowych.

W ofercie posiadamy produkty: Bosch, Celancraft, Fein, Festool, Karcher, Metabo.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku