Wszystkie bestsellery
  • Banner

Urządzenia spawalnicze
Urządzenia spawalnicze

Urządzenia spawalnicze

W naszym sklepie internetowym można zakupić profesjonalne spawarki. Podczas dodawania asortymentu zwróciliśmy uwagę na to, żeby oferowane przez nas produkty wyróżniały się wysoką jakością, wytrzymałością i mocną konstrukcją oraz były odporne na działania mechaniczne. Dlatego właśnie dostępna jest u nas spawarka ESAB, Lincoln oraz KEMPPI. Przekonaj się, który model spełni wszystkie Twoje oczekiwania i dokonaj u nas zakupu.

Spawarka Lincoln – dlaczego warto?

Zdecydowanie, kiedy zakupisz u nas spawarkę marki Lincoln, to będziesz mógł liczyć na to, że to urządzenie z najwyższej półki. Produkt może być podłączany do generatora, co jeszcze bardziej zwiększa jej funkcjonalność, gdyż doskonale nadaje się do wykonywania przy jej pomocy prac spawalniczych w terenie oraz oczywiście w hali.

Każda nasza spawarka Lincoln wyróżnia się także dużą mocą i bardzo wytrzymałą budową. Wykorzystane materiały dają możliwość pracowania przy jej pomocy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Spawarka ESAB – moc korzyści

Ciekawą opcją jest także inny nasz produkt, czyli spawarka ESAB. Jej główną cechą charakterystyczną i jednocześnie zaletą staje się niezwykle korzystny stosunek mocy do masy. Bez obaw można wykorzystywać ją podczas prac spawalniczych, pomimo niepozornego, kompaktowego rozmiaru. Tak naprawdę właśnie dzięki tym właściwościom możesz z łatwością przenosić tę spawarkę ESAB.

Inną istotną zaletą jest także to, że doskonale radzi sobie nawet w bardzo wysokiej temperaturze, a jej obsługa jest niezwykle intuicyjna i komfortowa.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Index:: KEM-6102150

Marka: KEMPPI

Spawarka inwertorowa KEMPPI MINARC 150, 140A

Recenzje: 0

Lekka, zwarta i łatwa do przenoszenia spawarka inwertorowa KEMPPI MINARC 150 do spawania metodą MMA. Dzięki dużej odporności na wahania napięcia zasilającego łuk w spawarkach Minarc jest bardziej stabilny, nawet podczas trudnych prac w terenie lub z długimi kablami do 50m.

Cena 2 879,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: ESA-0445100920

Marka: ESAB

Spawarka inwertorowa ESAB RENEGADE ET 300iP

Recenzje: 0

Urządzenie Renegade TIG DC z funkcją Pulse to inwertorowy zasilacz łuku do spawania metodą TIG z zajarzaniem bezstykowym (HF) oraz metodą MMA, oferujące niespotykany współczynnik mocy do masy. Kompaktowa obudowa pozwala łatwo przenosić urządzenie w dowolne miejsce pracy.

Cena 13 598,70 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku