Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ręczne

Ręczne

W naszym sklepie znajduje się bardzo bogaty wybór podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych przyrządów i urządzeń. Oferowane przez nas narzędzia ręczne sprawdzą się w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych i fachowych warsztatach oraz spełnią potrzeby każdego domorosłego majsterkowicza.

Udostępniamy niezbędne w wielu pracach, wytrzymałe klucze różnego rodzaju ? m.in. trzpieniowe, samozaciskowe, nasadowe czy też nastawne, płaskie oraz oczkowe. Oferujemy również klucze dynamometryczne, które są niezbędnym narzędziem warsztatowym i zdecydowanie ułatwiają wykonanie wielu zadań.

Kolejnymi podstawowymi i popularnymi narzędziami ręcznymi są wytrzymałe wkrętaki izolowane lub ślusarskie. Produkty tego typu oferowane przez nas wyróżniają się różnymi funkcjami oraz dodatkami, takimi jak np. wygodny schowek na bity schowany w rękojeści.

Innymi akcesoriami, niezbędnymi w warsztatach czy domach, są specjalne szczypce, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Posiadamy m.in. modele nastawne, do łamania glazury, do drutu, spawalnicze, do zaciskania wtyków czy też uniwersalne, do różnego rodzaju prac.

Co więcej, w tej kategorii znajdują się także nitownice, ściągacze łożysk, imadła, przecinaki czy nowoczesne młotki francuskie, murarskie, ślusarskie lub gumowe. Dostępne są u nas również praktycznie zaprojektowane meble warsztatowe oraz skrzynki i torby do łatwego transportu zestawu narzędzi.

Wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania oraz potrzeby, a także sprawi, że praca stanie się łatwa, przyjemna i szybka.

Dostępne marki: FACOM, BAHCO, STAHLWILLE, PROMAT, TENGTOOLSKUŹNIA oraz wiele innych.

Jest 255 produktów.

Pokazano 1-12 z 255 pozycji
Aktywne filtry

Index:: ITA-P60020

Marka: PIHER

Ścisk stolarski PIHER Maxipress F 200mm

Recenzje: 0

Ścisk uniwersalny do zastosowań spawalniczych i stolarskich. Ściski PIHER charakteryzują się świetnie zaprojektowaną i wytrzymałą dwustopniową śrubą, odporną na uszkodzenia oraz mogącą przenosić obciążenia rzędu 9000N.

Cena 116,00 zł
Więcej
od ręki

Śledź nas na Facebooku