Index:: MIB-01002007

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 150/40mm

Recenzje: 0

Suwmiarka wykonana jest ze stali narzędziowej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 67,30 zł
Więcej
niedostępny
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ręczne

Ręczne

W naszym sklepie znajduje się bardzo bogaty wybór podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych przyrządów i urządzeń. Oferowane przez nas narzędzia ręczne sprawdzą się w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych i fachowych warsztatach oraz spełnią potrzeby każdego domorosłego majsterkowicza.

Udostępniamy niezbędne w wielu pracach narzędzia warsztatowe profesjonalne, a w tym wytrzymałe klucze różnego rodzaju m.in. trzpieniowe, samozaciskowe, nasadowe czy też nastawne, płaskie oraz oczkowe. Oferujemy również klucze dynamometryczne, które są niezbędnym narzędziem warsztatowym i zdecydowanie ułatwiają wykonanie wielu zadań.

Jakie narzędzia ręczne znajdziesz u nas?

Zapewniamy popularne narzędzia ręczne m.in. wytrzymałe wkrętaki izolowane lub ślusarskie. Produkty tego typu oferowane przez nas wyróżniają się różnymi funkcjami oraz dodatkami, takimi jak np. wygodny schowek na bity schowany w rękojeści.

Innymi akcesoriami, niezbędnymi w warsztatach czy domach, są specjalne szczypce, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Posiadamy też narzędzia warsztatowe profesjonalne do łamania glazury, do drutu, spawalnicze, do zaciskania wtyków, a także uniwersalne modele – wykorzystywane do różnego rodzaju prac.

Wśród narzędzi ręcznych znajdują się także nitownice, ściągacze łożysk, imadła, przecinaki czy nowoczesne młotki francuskie, murarskie, ślusarskie lub gumowe. Dostępne są u nas również praktycznie zaprojektowane meble warsztatowe oraz skrzynki i torby do łatwego transportu zestawu narzędzi. Wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania oraz potrzeby, a także sprawi, że praca stanie się łatwa, przyjemna i szybka.

Narzędzia warsztatowe profesjonalne i wytrzymałe

U nas znajdziesz narzędzia ręczne wyróżniające się wytrzymałością oraz solidnością. Dzięki temu staną się podstawowym wyposażeniem domowego czy profesjonalnego warsztatu na długie lata. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane z metalu czy trwałych tworzyw sztucznych – taka kombinacja zapewnia także ogromną wygodę w trakcie użytkowania. Po prostu zapewniamy narzędzia warsztatowe profesjonalne, komfortowe oraz przydatne każdemu majsterkowiczowi!

Dostępne marki: FACOM, BAHCO, STAHLWILLE, PROMAT, TENGTOOLSKUŹNIA oraz wiele innych.

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-12 z 155 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku