Opinie o Nas

List of products by brand ROTHENBERGER

ROTHENBERGER jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych, technologicznie wymagających narzędzi do obróbki rur oraz maszyn i urządzeń do technologii kanalizacyjnej, klimatyzacyjnej i środowiskowej. Jako producent preferowany przez użytkowników firma oferuje kompletne rozwiązania do instalacji rur i powiązanych.

Już od ponad 60 lat ROTHENBERGER jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych, technologicznie wymagających narzędzi do obróbki rur oraz maszyn i urządzeń do technologii kanalizacyjnej, klimatyzacyjnej i środowiskowej.

Jako producent preferowany przez użytkowników ROTHENBERGER oferuje kompletne rozwiązania do instalacji rur i powiązanych.

Oferta zawiera urządzenia dla instalatorów z następujących dziedzin: cięcie, technika diamentowa RODIA?, gięcie, łączenie, kontrola i wykrywanie przecieków, zamrażanie, inspekcja i lokalizacja, płukanie i czyszczenie rur, zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych ROWELD?, chłodnictwo i klimatyzacja oraz narzędzia ogólnego przeznaczenia.

Mniej
Gwintownica elektryczna ROTHENBERGER SUPERTRONIC 2000 Gwintownica elektryczna ROTHENBERGER SUPERTRONIC 2000  2
Ostatnie sztuki w magazynie
Gwintownice

Gwintownica elektryczna ROTHENBERGER SUPERTRONIC 2000

ROTHENBERGER
ROT-71256
3 599,00 zł
Ręczna gwintownica elektryczna Supertronic 2000 przeznaczona do szybkiego i łatwego wykonywania precyzyjnych, zgodnych z normami i pewnych połączeń gwintowych.
Klucz łańcuchowy do rur... Klucz łańcuchowy do rur... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Pozostałe

Klucz łańcuchowy do rur ROTHENBERGER HEAVY DUTY 6"

ROTHENBERGER
ROT-70245
1 099,00 zł
Nadzwyczaj masywna wersja przystosowana do dużych obciążeń roboczych. Niezastąpione narzędzie przy montażu rur w miejscach trudno dostępnych. Szczęki i uchwyt kute, szczęki wymienne, powłoka proszkowa epoksydowa.
Obcinak do rur ROTHENBERGER...
  • Nowy
od ręki
Obcinarki do rur

Obcinak do rur ROTHENBERGER TC 35

ROTHENBERGER
ROT-70027
125,00 zł
Obcinak TC 35 przeznaczony jest do cięcia rur miedzianych, mosiężnych, aluminiowych, stalowych ze stali stopowej i rur wielowarstwowych MSR do 35 mm. 
Obcinak do rur ze stali...
od ręki
Obcinarki do rur

Obcinak do rur ze stali nierdzewnej ROTHENBERGER TC 35 INOX

ROTHENBERGER
ROT-70055
179,00 zł
Super solidny wykonany ze stali obcinak do rur ze stali nierdzewnej INOX w zakresie Ø 6 - 35 mm (1/4 - 1.3/8"). Super precyzja, super jakość i wydajność! Sprawdzone narzędzie!
Pompa kontrolna... Pompa kontrolna... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Budowlane

Pompa kontrolna ROTHENBERGER RP 50 S

ROTHENBERGER
ROT-60200
949,00 zł
Solidna i precyzyjna pompa przeznaczona do przeprowadzania prób ciśnieniowych oraz testów szczelności systemów rurociągowych oraz pojemników do 60 barów. Podwójny zawór odcinający zabudowany w systemie monoblok gwarantuje stałe ciśnienie. Sprzęt idealnie nadaje się do napełniania układów solarnych.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.