Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE oferta ukierunkowana jest głównie na branżę instalatorów WOD-KAN, Gaz, CO, klimatyzację oraz branżę budowlaną. Świadectwem potwierdzającym wysoką trwałość produktów marki ALARM Werkzeuge jest historia "alarmowskiego" klucza instalatorskiego zakupionego w 1935 roku przez niemieckiego hydraulika Paula Mosera. Po 75 latach intensywnego stosowania klucz "alarmowski" przetrwał do dziś i spełnia swe funkcje dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po zakupie.

Wysoka jakość...

...to cecha, która bez wątpienia należy do głównych wyznaczników definiujących filozofię marki ALARM Werkzeuge sięgającej 1867 roku. Całość produkcji narzędzi odbywa się wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech.

Forged and finished in Germany ? to hasło, które obowiązuje w całokształcie etapu produkcyjnego: od odkuwki aż do gotowego produktu. Świadectwem potwierdzającym wysoką trwałość produktów marki ALARM Werkzeuge jest historia "alarmowskiego" klucza instalatorskiego zakupionego w 1935 roku przez niemieckiego hydraulika Paula Mosera. Po 75 latach intensywnego stosowania klucz "alarmowski" przetrwał do dziś i spełnia swe funkcje dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po zakupie.

Oferta ALARM Werkzeuge ukierunkowana jest głównie na branżę instalatorów WOD-KAN, Gaz, CO, klimatyzację oraz branżę budowlaną.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Śledź nas na Facebooku