Opinie o Nas

List of products by brand ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE oferta ukierunkowana jest głównie na branżę instalatorów WOD-KAN, Gaz, CO, klimatyzację oraz branżę budowlaną. Świadectwem potwierdzającym wysoką trwałość produktów marki ALARM Werkzeuge jest historia "alarmowskiego" klucza instalatorskiego zakupionego w 1935 roku przez niemieckiego hydraulika Paula Mosera. Po 75 latach intensywnego stosowania klucz "alarmowski" przetrwał do dziś i spełnia swe funkcje dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po zakupie.

Wysoka jakość...

...to cecha, która bez wątpienia należy do głównych wyznaczników definiujących filozofię marki ALARM Werkzeuge sięgającej 1867 roku. Całość produkcji narzędzi odbywa się wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech.

Forged and finished in Germany ? to hasło, które obowiązuje w całokształcie etapu produkcyjnego: od odkuwki aż do gotowego produktu. Świadectwem potwierdzającym wysoką trwałość produktów marki ALARM Werkzeuge jest historia "alarmowskiego" klucza instalatorskiego zakupionego w 1935 roku przez niemieckiego hydraulika Paula Mosera. Po 75 latach intensywnego stosowania klucz "alarmowski" przetrwał do dziś i spełnia swe funkcje dokładnie tak samo jak pierwszego dnia po zakupie.

Oferta ALARM Werkzeuge ukierunkowana jest głównie na branżę instalatorów WOD-KAN, Gaz, CO, klimatyzację oraz branżę budowlaną.

Mniej
Klucz do rur 1/2'' TYP "S"...
od ręki
Ręczne

Klucz do rur 1/2'' TYP "S" ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE
ALA-11019
139,00 zł
Klucz 1/2" forma pod kątem 45° całkowicie kuty wykonany z wysoko hartowanej stali zapewniającej wysoką wytrzymałość. Mocny uchwyt dwuteownikowy.
Klucze do rur typ S - 1" ,... Klucze do rur typ S - 1" ,... 2
4-10 dni roboczych
538,00 zł
Zestaw trzech kluczy do rur 1", 1 1/2", i 2" wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej. ALARM Werkzeuge to synonim najwyższej jakości.  Odpowiednik kluczy Rems, Rothenberger.
Kółko do obcinaka 2" stal...
od ręki
Ręczne

Kółko do obcinaka 2" stal ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE
ALA-10042
40,60 zł
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
Kółko do obcinaka 4'' stal...
od ręki
Ręczne

Kółko do obcinaka 4'' stal ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE
ALA-10044
75,00 zł
Kółko tnące wykonane z wysokiej jakości stali stopowej poddanej procesowi hartowania w celu zwiększenia żywotności przeznaczone do obcinaków do rur stalowych.
Nożyce do drutu 8/6/470mm...
Ostatnie sztuki w magazynie
Ręczne

Nożyce do drutu 8/6/470mm ALARM WERKZEUGE 20030

ALARM WERKZEUGE
ALA-20030
298,95 zł
Nożyce do drutu z płynną regulacją, posiadają ogranicznik w grubej otulinie oraz długie ramiona zmniejszające użycie wymaganej siły o 15%.
Szpachla do gipsowania 50mm...
Ostatnie sztuki w magazynie
Ręczne

Szpachla do gipsowania 50mm ALARM WERKZEUGE

ALARM WERKZEUGE
ALA-22450
20,00 zł
Profesjonalna lekka i wytrzymała szpachelka wykonana z hartowanej stali nierdzewnej odpornej na korozje i szkodliwe czynniki.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.