Brak dostawców

Wszystkie bestsellery
  • Banner

Obcinak do rur  2 - 4" ALARM 4-rolkowy ALARM WERKZEUGE
  • Obcinak do rur  2 - 4" ALARM 4-rolkowy ALARM WERKZEUGE

Obcinak do rur 2 - 4" ALARM 4-rolkowy ALARM WERKZEUGE

ALA-10014

Obcinak w wersji z czterema kołami tnącymi. Szczególnie nadaje sie do pracy w narożnikach lub w trudno dostępnych miejscach.

1 269,00 zł
Brutto

Brutto

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot

Opis

Zalety-opis:

Model z 4 kołami tnącymi.
Urządzenie szczególnie nadaje się do pracy w narożnikach lub w trudno dostępnych miejscach.
Nadaje się również do cięcia rur ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych

Dane techniczne:

Średnica ciętej rury [mm]: 50,8 - 101,6
Średnica cietej rury [cal]: 2" - 4"
Ścianka [mm] =< 9
Nr kat. - 10014

ALARM (ALARM Werkzeuge GmbH, Remscheid, Niemcy) - marka narzędzi profesjonalnych z tradycjami produkcji od 1867 roku

WYSOKA JAKOŚĆ to cecha, która bez wątpienia należy do głównych wyznaczników definiujących filozofię marki ALARM WERKZEUGE Całość produkcji narzędzi ALARM WERKZEUGE odbywa się wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech

Forged and finished in Germany ? to hasło, które obowiązuje w całokształcie etapu produkcyjnego: od odkuwki aż do gotowego produktu

logo_alarm.jpg

ff_logo.jpg

Szczegóły Produktu
ALA-10014
1 Przedmiot
Nowy

Opis

Materiał obrabiany
Stal
Stal kwasoodporna
Stal nierdzewna
Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Index:: NOR-4000821703

Marka: PROMAT

Klucz dynamometryczny 1/2" 20-100Nm PROMAT

(0)
Klucz dynamometryczny PROMAT o zakresie pracy 10-100 Nm, średnicy 1/2". Grzechotka zapewniająca pracę w prawo lub w lewo i mechanizm zatrzaskowy z elastyczną rolką gwarantujący wyraźnie słyszalny i odczuwalny sygnał osiągnięcia ustawionego momentu obrotowego. Dokładność pracy/zwalniania ustawionego momentu obrotowego to 3%. 
599,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku