Wszystkie bestsellery
  • Banner

Młoty udarowo - obrotowe
Młoty udarowo - obrotowe

Młoty udarowo - obrotowe

Do wydajnego wykonywania nawet najcięższych i najtrudniejszych prac, polecamy urządzenia marek m.in. Makita, Hitachi, Milwaukee czy Metabo z tej kategorii. Zdecydowanie największą popularnością wśród naszych klientów cieszy się młotowiertarka Metabo. Dzięki nim wiercenie otworów w bardzo twardych materiałach, takich jak kamień czy beton, będzie relatywnie proste i szybkie. Młotowiertarki Metabo świetnie sprawdzą się także w podkuwaniu różnych powierzchni. Będą właściwym rozwiązaniem w sytuacjach, w których moc wiertarki udarowej będzie niewystarczającym rozwiązaniem.

W tej kategorii znajduje się szereg różnych produktów z wieloma ciekawymi, nowoczesnymi funkcjami i dodatkami, które zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo, jakość i komfort pracy. Dobrym wyborem jest młotowiertarka Metabo, która posiada następujące funkcje:

 

  • Łatwą regulację obrotów i dopasowanie ich do materiału.
  • Mechaniczny oraz elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa.
  • Wbudowana żarówka LED ułatwiająca pracę w trudnych warunkach.
  • Specjalne zabezpieczenie przeciwpyłowe.
  • Wygodny kształt rękojeści, pozwalający na komfortową pracę.
  • Ułatwiający pracę ogranicznik głębokości.

 

Młotowiertarki Metabo z naszej oferty charakteryzują się także wysoką mocą znamionową, co przekłada się na możliwość ustawienia wysokiej liczby udarów. Oferujemy zarówno urządzenia większe, jak i mniejsze, dużo łatwiejsze w przenoszeniu czy użytkowaniu. W tej kategorii znajdują się również młotowiertarki Metabo i nie tylko akumulatorowe oraz modele klasyczne, z przewodem.

Każdy oferowany młot udarowo obrotowy jest w zestawie z różnymi dodatkami, np. wytrzymałymi walizkami ułatwiającymi przenoszenie, uchwytami pomocniczymi czy rezerwowymi akumulatorami w modelach je wykorzystujących.

Zaufaj naszemu ponad trzydziestopięcioletniemu doświadczeniu i wybierz profesjonalne produkty z tej kategorii, dzięki którym ułatwisz i usprawnisz wiele różnych prac budowlanych i remontowych.

Dostępne marki: Bosch, Makita, Metabo, Hitachi.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry