Wszystkie bestsellery
  • Banner

Gwintownice
Gwintownice

Gwintownice

W ofercie naszego sklepu internetowego slet24.pl posiadamy bardzo dobrej niemieckiej jakości gwintownice Rems. Gwintownica jest to przyrząd do ręcznego nacinania gwintów zewnętrznych na końcach metalowych przedmiotów w kształcie walca, np. prętów. Gwintownice podzielone są na ręczne i elektryczne. Zaletami gwintownicy jest niezawodność, znakomite własności nacinania gwintu, wyjątkowo lekkie wejście w materiał i gwintowanie. Gwintownica Rems posiada dźwignię z zapadką ze stali, grubo powleczona tworzywem, oraz szybkowymienne głowice. Gwintownica elektryczna  jest to wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Gwintownica Rems posiada mocny, wydajny silnik, zapewnia szybkie nacinanie gwintów. Urządzenie to jest zwarte, mocne, doskonale sprawdzające się na budowie, podczas remontów, napraw, w przemyśle itp. Gwintownica Rems posiada smukły kształt, który ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Index:: REM-520017

Marka: REMS

Gwintownica REMS Eva Set R 1/2 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2- 2", 520017

Recenzje: 0

REMS EVA  gwintownica ręczna z szybko wymiennymi głowicami gwinciarskimi. Wyjątkowo lekkie wejście w materiał i gwintowanie dzięki precyzyjnej obróbce przez głowicę, noże gwintujące tworzące kompaktowy zespół z pokrywą. Dźwignia z zapadką ze stali, grubo powleczona tworzywem. Jeden rodzaj szybko wymiennych głowic gwintujących - pasują również do REMS AMIGO.

Cena 2 449,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: REM-520015

Marka: REMS

Gwintownica REMS Eva Set R 1/2-3/4-1-1 1/4"

Recenzje: 0

Wyjątkowo lekkie wejście w materiał i gwintowanie. Dźwignia z zapadką ze stali, grubo powleczona jest tworzywem. Gwintownica posiada tylko jeden rodzaj szybkowymiennych głowic gwintujących.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: REM-540020

Marka: REMS

Gwintownica elektryczna REMS AMIGO 2 Set 540020

Recenzje: 0

Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealna do napraw, remontów i na budowie. Stabilna, zwarta, bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny (1700W) silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów.

Cena 5 249,00 zł
Więcej
Niedostępne. Realizacja 4-10 dni roboczych

Index:: REM-540000

Marka: REMS

Gwintownica elektryczna REMS AMIGO 2 (napęd) w walizce

Recenzje: 0

Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealne do napraw, remontów i na budowie. Stabilna, zwarta, bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny (1700W) silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów.

Cena 3 399,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku