Index:: MIB-01002007

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 150/40mm

Recenzje: 0

Suwmiarka wykonana jest ze stali narzędziowej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 67,30 zł
Więcej
niedostępny
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Gwintownice

Gwintownice

W ofercie naszego sklepu internetowego slet24.pl posiadamy bardzo dobrej niemieckiej jakości gwintownice Rems. Gwintownica jest to przyrząd do ręcznego nacinania gwintów zewnętrznych na końcach metalowych przedmiotów w kształcie walca, np. prętów. Gwintownice podzielone są na ręczne i elektryczne. Zaletami gwintownicy jest niezawodność, znakomite własności nacinania gwintu, wyjątkowo lekkie wejście w materiał i gwintowanie. Gwintownica Rems posiada dźwignię z zapadką ze stali, grubo powleczona tworzywem, oraz szybkowymienne głowice. Gwintownica elektryczna  jest to wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Gwintownica Rems posiada mocny, wydajny silnik, zapewnia szybkie nacinanie gwintów. Urządzenie to jest zwarte, mocne, doskonale sprawdzające się na budowie, podczas remontów, napraw, w przemyśle itp. Gwintownica Rems posiada smukły kształt, który ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Index:: REM-540020

Marka: REMS

Gwintownica elektryczna REMS AMIGO 2 Set

Recenzje: 0

Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealna do napraw, remontów i na budowie. Stabilna, zwarta, bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny (1700W) silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów.

Cena 4 099,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku