Wszystkie bestsellery
  • Banner

Odkurzacze
Odkurzacze - odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych Karcher

Odkurzacze

Odkurzacz przemysłowy Karcher to produkt, który jest naprawdę chętnie wybierany przez naszych klientów. Pozwala przede wszystkim w sposób niezawodny zadbać o perfekcyjną czystość i porządek w miejscu pracy. Kiedy zdecydujesz się na odkurzacz przemysłowy Karcher szybko zobaczysz, jaka jest różnica między nim a standardowym, domowym modelem. Otóż przede wszystkim już na pierwszy rzut oka widać, że mają one znacznie trwalszą konstrukcję, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie możesz znaleźć jedynie modele stabilne i przeznaczone do profesjonalnego użytku.

Odkurzacz przemysłowy Karcher – zastosowanie

Nasze odkurzacze przemysłowe mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach, jednak stają się niezastąpione podczas prac budowlanych. Doskonale wspomagają prace fachowców i mogą być stosowane do sprzątania uciążliwych pyłów czy też drobnych gruzów oraz do odgrzybiania. Nasze odkurzacze przemysłowe do prac budowlanych dostępne są także jako modele workowe i bezworkowe.

Podzieliliśmy nasze odkurzacze przemysłowe Karcher na kilka podkategorii – na sucho, na sucho-mokro, piorące oraz modele uniwersalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci wykorzystują je w różnych sytuacjach, więc pragnęliśmy udostępnić maksymalnie szeroki wybór.

Jaki odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych kupić?

Kluczowe jest jednak to, żeby zakupić odpowiedni odkurzacz przemysłowy Karcher czy też model innej marki. Na szczęście do naszej oferty dodaliśmy jedynie produkty, cieszące się wytrzymałością, wydajnością oraz łatwą obsługą. Dzięki temu możliwe staje się maksymalne zwiększenie efektywności podczas pracy. W końcu niejednokrotnie odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych wykorzystywany jest przez wiele godzin i to w trudnych warunkach.

Oferowane przez nas modele zapewniają też pełne bezpieczeństwo w trakcie ich obsługi.

Warto zwrócić uwagę także na to, aby wybierać takie odkurzacze przemysłowe, które mają kółka, dzięki czemu staną się one bardziej mobilne i znacząco przyspieszą pracę.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji
Aktywne filtry

Index:: KAR-1.378-610.0

Marka: KARCHER

Odkurzacz uniwersalny KARCHER NT 22/1 Ap Te L

Recenzje: 0

Poręczny, mocny i cichy odkurzacz do zbierania suchych i mokrych zanieczyszczeń. Wyposażony w półautomatyczny system oczyszczania filtra. Przepływ powietrza na poziomie 71 l/s oraz podciśnienie o wartości 255 mbar stanowią gwarancję wysokiej mocy ssącej.

Cena 1 105,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: KAR-6.904-312.0

WOREK FILTRACYJNY 10 SZT. T 12/1

Recenzje: 0

Papierowe worki do odkurzaczy KARCHER T12/1, 10 sztPapierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe, z aprobatą BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 10 szt.

Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: KAR-6.904-333.0

WORKI FILTRACYJNE 10 SZT

Recenzje: 0

Papierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe, z aprobatą BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 10 szt.

Cena 85,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: KAR-6.904-335.0

WORKI FILTRACYJNE 10 SZT. T 7/1

Recenzje: 0

Torebki fizelinowe do BV5/1, BV5/1Bp, T7/1, T7/1 eco!efficiency, T9/1Bp KARCHER (10 szt)Odporne na rozdarcia, trójwarstwowe torebki filtracyjne. Posiadają lepsze właściwości filtracyjne, niż tradycyjne torebki papierowe (o 10%). Klasa pyłu M. W opakow

Cena 99,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: KAR-1.667-291.0

Marka: KARCHER

Odkurzacz uniwersalny KARCHER NT 65/2 Ap

Recenzje: 0

Płaski filtr falisty przystosowany jest do zbierania drobnego pyłu klasy M. Dzięki systemom oczyszczania filtrów siła ssąca nie spada nawet w trakcie długotrwałych prac. Półautomatyczne oczyszczanie filtra za pomocą przycisku głowicy zapobiega spadkowi siły ssącej podczas pracy na skutek zatkania filtra. 

Cena 4 649,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku