Wszystkie bestsellery
  • Banner

Klucze udarowe
Klucze udarowe

Klucze udarowe

Wygodne, wydajne, przyspieszające pracę, proste w obsłudze, lekkie, ale wyposażone w mocne silniki ? to tylko część zalet, jakimi charakteryzują się oferowane w tej kategorii klucze udarowe. Dzięki nim wszelkie prace polegające na wykręcaniu lub przykręcaniu śrub są banalnie proste i mogą być wykonane w ciągu kilku chwil.

Oferujemy klucze udarowe jedynie od znanych i renomowanych producentów, takich jak Bosch, Makita, Milwaukee oraz Hitachi. Dzięki temu mamy pewność, co do wysokiej jakości polecanych urządzeń.

Urządzenia mogą być akumulatorowe lub z przewodem. Mają wbudowanych szereg ciekawych rozwiązań, takich jak np. specjalnie zaprojektowany silnik bezszczotkowy, który działa nieprzerwanie nawet w przypadku spadków mocy. Co więcej, produkty świetnie leżą w ręce, dzięki zastosowanym specjalnym materiałom wykonanym w technologii Soft Grip, a także mają regulowany moment dokręcania i możliwość wybrania jednego z kilku momentów obrotowych.

Jeśli cenisz swój czas i lubisz pracować szybko oraz skutecznie, wykorzystaj polecane przez nas, wydajne klucza udarowe Bosch, Milwaukee, Hitachi czy Makita.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku