Wszystkie bestsellery
  • Banner

Klucze udarowe
Klucze udarowe

Klucze udarowe

Wygodne, wydajne, przyspieszające pracę, proste w obsłudze, lekkie, ale wyposażone w mocne silniki ? to tylko część zalet, jakimi charakteryzują się oferowane w tej kategorii klucze udarowe. Dzięki nim wszelkie prace polegające na wykręcaniu lub przykręcaniu śrub są banalnie proste i mogą być wykonane w ciągu kilku chwil.

Oferujemy klucze udarowe jedynie od znanych i renomowanych producentów, takich jak Bosch, Makita, Milwaukee oraz Hitachi. Dzięki temu mamy pewność, co do wysokiej jakości polecanych urządzeń.

Urządzenia mogą być akumulatorowe lub z przewodem. Mają wbudowanych szereg ciekawych rozwiązań, takich jak np. specjalnie zaprojektowany silnik bezszczotkowy, który działa nieprzerwanie nawet w przypadku spadków mocy. Co więcej, produkty świetnie leżą w ręce, dzięki zastosowanym specjalnym materiałom wykonanym w technologii Soft Grip, a także mają regulowany moment dokręcania i możliwość wybrania jednego z kilku momentów obrotowych.

Jeśli cenisz swój czas i lubisz pracować szybko oraz skutecznie, wykorzystaj polecane przez nas, wydajne klucza udarowe Bosch, Milwaukee, Hitachi czy Makita.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Index:: IR-2146Q1MAX

Marka: INGERSOLL RAND

Klucz udarowy 3/4" INGERSOLL RAND 2146Q1MAX

Recenzje: 0

Najmocniejszy w swojej klasie pneumatyczny klucz udarowy 3/4". Narzędzie to zostało zaprojektowane z innowacyjnym manometrem zapewniającym zoptymalizowany przepływ i ciśnienie powietrza. Ten cichy i bardzo wydajny klucz udarowy pomoże Ci zmaksymalizować produktywność w różnych zastosowaniach i wykonać wszystkie zadania sprawniej niż dotychczas.

Cena 3 385,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: IR-463-9691-K4-EU

Marka: INGERSOLL RAND

Akumulatorowy klucz udarowy 1" INGERSOLL RAND W9691-K4-EU, 4x5,0Ah

Recenzje: 0

Bezszczotkowy silnik nowej generacji i mechanizm udarowy zostały precyzyjnie dopasowane, aby zapewnić najlepszy w swojej klasie stosunek mocy do masy oraz moment zrywający 4067 Nm i maksymalny moment obrotowy 3000 Nm przy masie zaledwie 13,2 kg (z akumulatorami). Klucz dedykowany do obsługi kół aut ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i...

Cena 7 749,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku