Wszystkie bestsellery
  • Banner

Otwornice, Koronki diamentowe
Otwornice

Otwornice, Koronki diamentowe

Otwornica to osprzęt służący do wykonywania otworów. Nie jest to samodzielne narzędzie, działa jedynie z odpowiednim elektronarzędziem. Stosowana jest do pracy z wiertarkami lub szlifierkami. Wykonywanie otworów przy pomocy otwornicy odbywa się poprzez nacinanie jedynie po obwodzie, bez konieczności rozwiercania na całej średnicy otworu. Wiertło ma kształt cylindra i jest zakończone zębami skrawającymi lub nasypem diamentowym. Kształt zębów wpływa między innymi na zastosowanie danej otwornicy. Właściwy dobór jest bardzo istotny, gdyż inne zęby posiada otwornica do styropianu a inne do blachy czy drewna. Zaś z nasypem diamentowym dedykowane są do gresu, granitu i marmuru.

Dostępne marki: ALARM WERKZEUGE, BOSCH, HITACHI, MILWAUKEE, PROMAT, ROTHENBERGER, RUBI.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji
Aktywne filtry

Index:: RUB-50937

ZESTAW EASY GRES PLUS RUBI 50937

Recenzje: 0

Wysokiej jakości zestaw Easy Gres Plus przeznaczony jest do wiercenia otworów na mokro w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze oraz szkle. Średnica wierteł diamentowych: od 20 do 75 mm.

Cena 749,00 zł
Więcej
W magazynie

Index:: RUB-05962

Marka: RUBI

Wiertło RUBI EASY GRES 28 mm na mokro

Recenzje: 0

Wiertło Easy Gres ? 28 mm to koronka diamentowa przeznaczona do wiercenia otworów na mokro w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze oraz szkle. Głębokość wiercenia 35 mm.

Cena 79,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku