Wszystkie bestsellery
  • Banner

Otwornice, Koronki diamentowe
Otwornice

Otwornice, Koronki diamentowe

Otwornica to osprzęt służący do wykonywania otworów. Nie jest to samodzielne narzędzie, działa jedynie z odpowiednim elektronarzędziem. Stosowana jest do pracy z wiertarkami lub szlifierkami. Wykonywanie otworów przy pomocy otwornicy odbywa się poprzez nacinanie jedynie po obwodzie, bez konieczności rozwiercania na całej średnicy otworu. Wiertło ma kształt cylindra i jest zakończone zębami skrawającymi lub nasypem diamentowym. Kształt zębów wpływa między innymi na zastosowanie danej otwornicy. Właściwy dobór jest bardzo istotny, gdyż inne zęby posiada otwornica do styropianu a inne do blachy czy drewna. Zaś z nasypem diamentowym dedykowane są do gresu, granitu i marmuru.

Dostępne marki: ALARM WERKZEUGE, BOSCH, HITACHI, MILWAUKEE, PROMAT, ROTHENBERGER, RUBI.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Index:: MAK-D-30689

ZESTAW OTWORNIC DLA HYDR. + 3 WIERTŁA PROW. 19,22,

Recenzje: 0

Zestaw otwornic dla hydraulików MAKITA D-30689 + 3 wiertła prowadząceWysokiej jakości wiertła koronkowe z bimetalu służą do wykonywania otworów w drewnie, metalach nieżelaznych, tworzywach sztucznych i materiałach drewnopochodnych bez użycia udaru. Dz

Cena 114,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Index:: RUB-50937

ZESTAW EASY GRES PLUS

Recenzje: 0

Wysokiej jakości zestaw Easy Gres Plus przeznaczony jest do wiercenia otworów na mokro w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze oraz szkle. Średnica wierteł diamentowych: od 20 do 75 mm.

Cena 598,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: RUB-05962

Marka: RUBI

Wiertło RUBI EASY GRES 28 mm na mokro

Recenzje: 0

Wiertło Easy Gres ? 28 mm to koronka diamentowa przeznaczona do wiercenia otworów na mokro w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze oraz szkle. Głębokość wiercenia 35 mm.

Cena 61,39 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku