Pompy

Pompa kontrolna REMS Push Pompa kontrolna REMS Push 2
4-10 dni roboczych
Budowlane

Pompa kontrolna REMS Push

REM-115000
1 080,00 zł
Niezawodna pompa kontrolna do sprawdzania ciśnienia i szczelności instalacji rurowych, sanitarnych, grzewczych, słonecznych, tryskaczowych, olejowych, a także w systemach powietrza, pary oraz w chłodnictwie, zbiornikach ciśnieniowych i w kotłowniach.
Ręczna pompa kontrolna REMS...
4-10 dni roboczych
706,34 zł
Niezawodna pompa kontrolna do sprawdzania ciśnienia i szczelności instalacji rurowych i zbiorników w instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.
Pompa kontrolna... Pompa kontrolna... 2
4-10 dni roboczych
949,00 zł
Solidna i precyzyjna pompa przeznaczona do przeprowadzania prób ciśnieniowych oraz testów szczelności systemów rurociągowych oraz pojemników do 60 barów. Podwójny zawór odcinający zabudowany w systemie monoblok gwarantuje stałe ciśnienie. Sprzęt idealnie nadaje się do napełniania układów solarnych.
Motopompa PRAMAC MP 66-3... Motopompa PRAMAC MP 66-3... 2
4-10 dni roboczych
5 295,00 zł
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność sprawiają, że produkty firmy Pramac cieszą się powodzeniem zarówno wśród użytkowników profesjonalnych, jak i prywatnych. Motopompa wykonana z aluminium o najwyższym stopniu odporności, aby z łatwością przetaczać nawet najcięższy ładunek.
Samozasysająca pompa... Samozasysająca pompa... 2
4-10 dni roboczych
Prosta w obsłudze i dokładna samozasysająca elektryczna pompa kontrolna jest urządzeniem przeznaczonym do dokładnego i szybkiego przeprowadzenia prób ciśnieniowych rurociągów i zbiorników w instalacjach sanitarnych i grzewczych, w instalacjach sprężonego powietrza, parowych, chłodniczych, solarnych, olejowych, tryskaczowych, w kotłach i zbiornikach...
Precyzyjna pompa kontrolna...
4-10 dni roboczych
Solidna i precyzyjna pompa przeznaczona do przeprowadzania prób ciśnieniowych oraz testów szczelności systemów rurociągowych oraz pojemników do 60 barów. Sprzęt idealnie nadaje się do napełniania układów solarnych.
Pompa kontrolno-pomiarowa...
4-10 dni roboczych
625,00 zł
Prosta w obsłudze i precyzyjna pompa kontrolna do ciśnieniowego sprawdzania szczelności układów rurociągów i zbiorników w instalacjach sanitarnych, grzewczych i układach sprężonego powietrza o ciśnieniu do 25 barów.Niewielkie wymiary i waga ułatwiają transport.
Pompa zanurzeniowa ATLAS...
4-10 dni roboczych
4 560,00 zł
Pompa posiada wyjątkowy układ uszczelniający i konstrukcje modułową sprawiającą, że jest to jedna z najbardziej efektywnych pomp na rynku.
Pompa zanurzeniowa  ATLAS... Pompa zanurzeniowa  ATLAS... 2
4-10 dni roboczych
7 712,00 zł
Pompa posiada wyjątkowy układ uszczelniający i konstrukcje modułową sprawiającą, że jest to jedna z najbardziej efektywnych pomp na rynku. Zasilanie 230V
Pompa zanurzeniowa ATLAS... Pompa zanurzeniowa ATLAS... 2
4-10 dni roboczych
7 712,00 zł
Pompa posiada wyjątkowy układ uszczelniający i konstrukcje modułową sprawiającą, że jest to jedna z najbardziej efektywnych pomp na rynku. Zasilanie 230V
Pompa zanurzeniowa ATLAS...
4-10 dni roboczych
8 340,00 zł
Pompa posiada wyjątkowy układ uszczelniający i konstrukcje modułową sprawiającą, że jest to jedna z najbardziej efektywnych pomp na rynku. Zasilanie 400V
Wysokowydajna pompa do...
4-10 dni roboczych
Wysokowydajna pompa wirnikowa do napełniania układów solarnych. Zastasowana w urzadzeniu pompa odśrodkowa oferuje przepływ rzędu 31 litówr na minute przy maksymalnym ciśnieniu 5,6 barów. Pojemny, 30 litrowy zbiornik zbiornik w połączeniu z niewielkimi wymiarami tylko 76 cm wysokości- zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Elektryczna pompa kontrolna... Elektryczna pompa kontrolna... 2
4-10 dni roboczych
2 549,00 zł
Niezawodna w instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.
Pompa REMS Solar-Push K 60
4-10 dni roboczych
Pompy

Pompa REMS Solar-Push K 60

REM-115312
2 700,00 zł
Wysokosprawna jednostka napełniająco-płucząca do łatwego napełniania, płukania i  odpowietrzania zamkniętych systemów. Idealna do systemów solarnych, geotermicznych i  ogrzewania podłogowego/ ściennego.
Pompa REMS Solar Push  I 80
4-10 dni roboczych
Pompy

Pompa REMS Solar Push I 80

REM-115311
2 948,31 zł
Wysokosprawne urządzenie z pompą łopatkową napełniająco-płucząca do łatwego napełniania, płukania i  odpowietrzania zamkniętych systemów. Idealna do systemów solarnych, geotermicznych i  ogrzewania podłogowego/ ściennego.
Elektroniczna jednostka... Elektroniczna jednostka... 2
4-10 dni roboczych
Elektroniczna jednostka płucząca i kontroli ciśnienia z kompresorem. Wydajna, kompaktowa, elektroniczna jednostka do płukania i prób ciśnieniowych z bezolejowym kompresorem. Przeznaczona do płukania wodą lub mieszanką wody/powietrza, dezynfekowania, czyszczenia, konserwowania systemów przewodów rurowych, do prób ciśnieniowych i prób szczelności systemów...
Pokazano 1-24 z 27 pozycji
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text