Index:: MIB-01002007

Marka: MIB MESSZEUGE Germany

Suwmiarka noniuszowa MIB MESSZEUGE 150/40mm

Recenzje: 0

Suwmiarka wykonana jest ze stali narzędziowej, narzędzie to pozwala na przeprowadzanie pomiarów w zakresie od 0-150 mm z dokładnością do 0,05 mm. Suwmiarka posiada wyraźną i czytelną podziałkę która  wpływa na łatwy i dokładny odczyt wskazanych wartości

Cena 67,30 zł
Więcej
niedostępny
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Szlifierki taśmowe
Szlifierki taśmowe do metalu - slet24.pl

Szlifierki taśmowe

Szlifierki taśmowe stosowane są do obróbki materiałów drewnianych i drewnopochodnych, zarówno surowych jak i lakierowanych, metalu, stali nierdzewnej. Szlifierki taśmowe idealnie sprawdzają się przy szlifowaniu dużych płaskich powierzchni roboczych. Dużym ułatwieniem jest coraz częściej stosowana regulacja prędkości przesuwu taśmy, która umożliwia odpowiednie dopasowanie do danego materiału. Istotnym parametrem są wymiary taśmy.

Dostępne marki: BOSCH, FEIN, HITACHI, FESTOOL, MAKITA.

Czym powinna wyróżniać się szlifierka taśmowa do metalu?

U nas dostępne są różne modele szlifierek – idealne do domowego bądź profesjonalnego użytku. Odpowiednia szlifierka taśmowa do metalu ma pas o dopasowanej szerokości, co znaczenie ułatwia pracę z materiałem. Jednocześnie ważna jest gramatura taśmy – musi być dopasowana do rodzaju metalu i jego grubości. Wybierz też urządzenie, dające całkowitą kontrolę w trakcie pracy – pomoże Ci w tym regulacja prędkości oraz wygodny uchwyt. Wtedy szlifierka taśmowa do metalu stanie się naprawdę przydatna i łatwa w obsłudze!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku