• EURO SLET Wyróżnienia

    EURO SLET Wyróżnienia
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki HELIOS PREISSER

HELIOS PREISSER firma powstała z połączenia dwóch firm, 75 letnie doświadczeniew dziedzinie profesjonalnego miernictwa ? Helios i Preisser Messtechnik. Marka Helikos-Preisser symbolizuje połączenie wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat.

HELIOS PREISSER firma powstała z połączenia dwóch firm, 75 letnie doświadczenie w dziedzinie profesjonalnego miernictwa ? Helios i Preisser Messtechnik. Marka Helikos-Preisser symbolizuje połączenie wiedzy i doświadczenia zdobytego na przestrzeni lat. Helios-Preisser, kojarzona z niemiecką jakością, projektuje, produkuje i dystrybuuje swoje narzędzia pomiarowe poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów. W siedzibie głównej firmy w Gammertingen, wykwalifikowana kadra przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, jest w stanie wyprodukować najwyższej jakości produkty, przy zachowaniu maksymalnej elastyczności, dostępności magazynowej. Ponad 120 pracowników projektuje, produkuje i dystrybuuje na cały świat wysokiej jakości narzędzia pomiarowe do zastosowań profesjonalnych.
Oprócz standardowej oferty produktowej, Helios-Preisser proponuje wykonanie narzędzi specjalnych, dostosowanych do indywidualnych zastosowań.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Śledź nas na Facebooku