• EURO SLET Wyróżnienia

    EURO SLET Wyróżnienia
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki OPTIMUM MASCHINEN-GERMANY

Wysokiej klasy wiertarki stołowe, kolumnowe i promieniowe marki OPTIMUM znajdują zastosowanie w narzędziowniach, warsztatach remontowych, firmach usługowych, zakładach przemysłowych, a także w placówkach edukacyjnych.

Trwała i odporna budowa wiertarek sprawia, że znakomicie nadają się nawet do najtrudniejszych rodzajów prac: wiercenia, gwintowania, nawiercania, jak i rozwiercania. Wbudowany system gwintowania, blokujący przycisk awaryjny, obroty prawo-lewo, wskaźnik głębokości wiercenia czy też szybkomocujący uchwyt wiertarski to tylko nieliczne funkcje tych urządzeń, które coraz częściej rozchwytywane są w różnych gałęziach przemysłu. Wiertarki marki OPTIMUM to synonim wytrzymałości i niezawodności.

Obróbka materiałów to proces wymagający, który mus być podparty właściwym zapleczem narzędziowym. W szczególności metal jest materiałem, który cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na obróbkę, dlatego sprzęt musi cechować się wysoką wytrzymałością i precyzją. Proponowane przez markę OPTIMUM przecinarki taśmowe zaopatrzone są w szybko mocujące imadło, niezawodny system chłodzenia, hydraulicznie regulowane opadanie ramienia oraz skrętne ramię, umożliwiające nastawę wymaganego kąta cięcia.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Index:: STR-3420355

Marka: OPTIMUM MASCHINEN-GERMANY

Tokarka do metalu z elektryczną regulacją obrotów TU 2406V Vario Optimum

Recenzje: 0

Model TU 2406 V charakteryzuje się precyzją wykonania , dzięki płynnej regulacji  Łatwośći obsługi zadowoli najbardziej wymajającego majsterkowicza Obrabiarka nadaję się nie tylko do małych , dużych firm jak również spełni rolę jako pomoc dydaktyczna do szkół i uczelni technicznych

Cena 7 946,57 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku