Opinie o Nas

List of products by brand OPTIMUM MASCHINEN-GERMANY

Wysokiej klasy wiertarki stołowe, kolumnowe i promieniowe marki OPTIMUM znajdują zastosowanie w narzędziowniach, warsztatach remontowych, firmach usługowych, zakładach przemysłowych, a także w placówkach edukacyjnych.

Trwała i odporna budowa wiertarek sprawia, że znakomicie nadają się nawet do najtrudniejszych rodzajów prac: wiercenia, gwintowania, nawiercania, jak i rozwiercania. Wbudowany system gwintowania, blokujący przycisk awaryjny, obroty prawo-lewo, wskaźnik głębokości wiercenia czy też szybkomocujący uchwyt wiertarski to tylko nieliczne funkcje tych urządzeń, które coraz częściej rozchwytywane są w różnych gałęziach przemysłu. Wiertarki marki OPTIMUM to synonim wytrzymałości i niezawodności.

Obróbka materiałów to proces wymagający, który mus być podparty właściwym zapleczem narzędziowym. W szczególności metal jest materiałem, który cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na obróbkę, dlatego sprzęt musi cechować się wysoką wytrzymałością i precyzją. Proponowane przez markę OPTIMUM przecinarki taśmowe zaopatrzone są w szybko mocujące imadło, niezawodny system chłodzenia, hydraulicznie regulowane opadanie ramienia oraz skrętne ramię, umożliwiające nastawę wymaganego kąta cięcia.

Mniej
Ostrzałka do wierteł OptiGrind Q-D13
od ręki
Pozostałe

Ostrzałka do wierteł OptiGrind Q-D13 Optimum

OPTIMUM MASCHINEN-GERMANY
STR-3140020
239,85 zł
Poręczna wiertarka szlifierka - do łatwego ostrzenia wierteł spiralnych o średnicy od 3 mm do 13 mm Łatwa wymiana tarczy szlifierskiej Solidna obudowa z tworzywa z antypoślizgowymi stopami Diamentowy kamień szlifierski o długiej żywotności dla doskonałego wykończenia
Ostrzałka do wierteł OPTIMUM GQ-D13 Ostrzałka do wierteł OPTIMUM GQ-D13 2
od ręki
Walcowe i Cylindryczne

Ostrzałka do wierteł OPTIMUM GQ-D13

OPTIMUM MASCHINEN-GERMANY
STR-3140020
199,00 zł
Ostrzałka służy do ostrzenia najbardziej popularnych typów i wymiarów wierteł.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.