• EURO SLET Wyróżnienia

    EURO SLET Wyróżnienia
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki METALLKRAFT

Niemiecka marka METALLKRAFT oferuje szeroki wybór wysokiej klasy urządzeń dla zakładów rzemieślniczych, jak i zakładów produkcyjnych. W ofercie METALLKRAFT znajdują się m.in. zaginarki do blachy, walcarki do blachy, gilotyny, prasy krawędziowe , piły taśmowe do metalu oraz piły tarczowe do metalu.

Jeśli poszukują Państwo solidnych i sprawdzonych w miejscach pracy wiertarek magnetycznych, proponujemy najwyższej jakości wiertarki rdzeniowe i lufowe niemieckiej marki METALLKRAFT. Pozwalają one na stabilne wiercenie w stali przez długi czas. Dzięki uziemieniu i izolowaniu znakomicie sprawdzą się np. na placu budowy czy mobilnych zakładach usługowych.

Szlifierki do metalu niemieckiej marki METALLKRAFT cechują się doskonałą jakością i niezawodnością, tworzoną dla najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie szlifierki, zarówno uniwersalne szczotkowe do obróbki stali, jak i specjalistyczne do rur wykonane są z najwyższej jakości materiału i dopasowują się do płaszczyzny tworzywa, które trzeba należycie wyszlifować.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku