Opinie o Nas

List of products by brand SPARTUS

Spartus to polski producent urządzeń spawalniczych i akcesoriów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, urządzenia SPARTUS posiadają znakomite parametry wyjściowe oraz szereg funkcji wspomagających przebieg procesu spawania.

Półautomaty spawalnicze SPARTUS to wysokiej klasy urządzenia, przeznaczone do spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych i aktywnych (MIG/MAG). Skonstruowane są w oparciu o technologie inwertorową. Przystosowane do spawania między innymi takich materiałów jak stale, stale nierdzewne, aluminium i ich stopy.

Półautomaty spawalnicze SPARTUS zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających zadaniach. Wysoka jakość wykonania jest gwarantem wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

Zaawansowane technologicznie urządzenia SPARTUS do spawania elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych (TIG) z dodatkową funkcją spawania elektrodą otuloną (MMA). Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, niezawodność i doskonałe parametry wyjściowe.

SPARTUS jest marką gwarantującą zaspokojenie oczekiwań spawaczy i osiągnięcie wymaganej jakości spoin za rozsądną cenę.

Mniej
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.