• EURO SLET Wyróżnienia

    EURO SLET Wyróżnienia
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki SPARTUS

Spartus to polski producent urządzeń spawalniczych i akcesoriów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, urządzenia SPARTUS posiadają znakomite parametry wyjściowe oraz szereg funkcji wspomagających przebieg procesu spawania.

Półautomaty spawalnicze SPARTUS to wysokiej klasy urządzenia, przeznaczone do spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych i aktywnych (MIG/MAG). Skonstruowane są w oparciu o technologie inwertorową. Przystosowane do spawania między innymi takich materiałów jak stale, stale nierdzewne, aluminium i ich stopy.

Półautomaty spawalnicze SPARTUS zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających zadaniach. Wysoka jakość wykonania jest gwarantem wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

Zaawansowane technologicznie urządzenia SPARTUS do spawania elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych (TIG) z dodatkową funkcją spawania elektrodą otuloną (MMA). Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, niezawodność i doskonałe parametry wyjściowe.

SPARTUS jest marką gwarantującą zaspokojenie oczekiwań spawaczy i osiągnięcie wymaganej jakości spoin za rozsądną cenę.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Index:: NWD-WSP10LR

Marka: SPARTUS

Chłodnica SPARTUS WRC410

Recenzje: 0

Chłodnica SPARTUS ® WRC410 przeznaczona jest do chłodzenia uchwytów spawalniczych.Charakteryzuje się dużą wydajnością i 100% cyklem pracy. 10 litrowy pojemnik na płyn chłodzący wyposażony jest w miernik poziomu płynu. Chłodnica zasilana jest z sieci jednofazowej 230V.

Cena 1 597,77 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Index:: NWD-080-10-201

Marka: SPARTUS

Przyłbica SPARTUS Master 201X

Recenzje: 0

Automatyczna przyłbica SPARTUS® Master 201X przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy spawacza przed szkodliwym promieniowaniem i odpryskami spawalniczymi. Znakomicie sprawdzi się podczas spawania MIG/MAG, TIG oraz MMA. Posiada funkcje szlifowania.

Cena 290,28 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku