Opinie o Nas

List of products by brand CLINEX EXPERT+

CLINEX EXPERT+ do profesjonalnego mycia i pielęgnacji samochodów - to kompleksowa i niezawodna oferta dedykowana myjniom ręcznym i automatycznym. Wykorzystanie tych preparatów to nie tylko gwarancja czystości, ale również profesjonalnej ochrony środkami najwyższej jakości.

Profesjonalne kosmetyki dla myjni samochodowych

Preparaty CLINEX EXPERT+ do profesjonalnego mycia i pielęgnacji samochodów - to kompleksowa i niezawodna oferta dedykowana myjniom ręcznym i automatycznym. Wykorzystanie tych preparatów to nie tylko gwarancja czystości, ale również profesjonalnej ochrony środkami najwyższej jakości.

Mniej
Clinex Grill 1 L
od ręki
Środki czyszczące

Płyn do mycia CLINEX GRILL 1L

CLINEX EXPERT+
AMT-77-071
13,26 zł
Płyn do mycia grilli i piekarników. Preparat o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień.
Płyn do mycia podłóg laminowanych CLINEX WOOD & PANEL 5L
od ręki
Dom i ogród

Płyn do mycia podłóg laminowanych CLINEX WOOD & PANEL 5L

CLINEX EXPERT+
AMT-77-690
36,00 zł
Skoncentrowany płyn do mycia i pielęgnacji podłóg wodoodpornych, zarówno drewnianych jak i laminowanych, nie pozostawiający na mytej posadzce smug i zacieków. Nowoczesna technologia sprawia, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Pogłębia naturalny kolor podłogi...
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.