Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki GEO FENNEL

GEO FENNEL to jedna z najbardziej cenionych marek w świecie pomiarów. Profesjonalne przyrządy pomiarowe powstają na fundamencie ponad 160-letniej tradycji. Precyzyjny pomiar, wysoka jakość oraz przystępna cena urządzeń GEO FENNEL zjednują liczną grupę użytkowników.

GEO FENNEL to jedna z najbardziej cenionych marek w świecie pomiarów. Profesjonalne przyrządy pomiarowe powstają na fundamencie ponad 160-letniej tradycji. Precyzyjny pomiar, wysoka jakość oraz przystępna cena urządzeń GEO FENNEL zjednują liczną grupę użytkowników. Polscy wykonawcy od ponad dwudziestu lat darzą zaufaniem sprawdzone w działaniu na wielu budowach niwelatory optyczne i laserowe, poziomnice elektroniczne oraz kątomierze tej firmy. Wyselekcjonowana gama dopasowanych akcesoriów t.j. statywów, łat czy tyczek, pozwala na bezpieczną pracę niemal w każdych warunkach atmosferycznych, zapewniając zawsze jednakową - referencyjną dokładność.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Index:: BIM-430083

Marka: GEO FENNEL

Poziomica aluminiowa GEO FENNEL ALU-STAR, 80 cm

Recenzje: 0

Aluminiowa poziomica budowlana BMI z serii ALUSTAR o długości 80 cm, jest trwałym i niezawodnym, profesjonalnym narzędziem do ciągłej pracy. Charakteryzuje się pogrubionym profilem oraz wzmocnioną konstrukcją wykonaną z ryflowanego aluminium. Pogrubiony profil aż do 2,2 mm zapewnia najwyższej klasy sztywność i odporność na skręcanie.

Cena 89,00 zł
Więcej
4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku