• EURO SLET Wyróżnienia

    EURO SLET Wyróżnienia
  • Przyłbica spawalnicza 3M SPEEDGLAS G5-01VC z systemem Adflo

Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki KUŹNIA

KUŹNIA przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości odkuwek matrycowych kutych na gorąco, o wagach jednostkowych od 0,10 do 10 kg wykonanych ze stali węglowych, stopowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych. Na bazie odkuwek matrycowych firma wykonuje m.in. narzędzia ręczne.

Przedmiotem działalności firmy KUŹNIA Sułkowice S.A. jest produkcja wysokiej jakości odkuwek matrycowych kutych na gorąco, o wagach jednostkowych od 0,10 do 10 kg wykonanych ze stali węglowych, stopowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych. Na bazie odkuwek matrycowych firma wykonuje m.in. narzędzia ręczne.

Oferta KUŹNI to przede wszystkim: klucze (oczkowe, oczkowe rozcięte, oczkowo-płaskie, płaskie, płasko-nasadowe, trzpieniowe, trójkątne klucz do rozrusznika), wkrętaki (płaskie z zabierakiem, krzyżowe z zabierakiem, komplety wkrętaków), szczypce (uniwersalne, płaskie, płaskie wydłużone, okrągłe wydłużone, półokrągłe z ostrzami bocznymi, obcęgi do gwoździ, tynkarkie, tnące czołowe, tnące boczne, przegunowe do cięcia drutu, blacharskie, "pelikan", do rur, nastawne, do pierścieni), siekiery (zwykłe, kampingowe, siekiero-młot, z klinem), kliny, oskardy, młotki, młoty, przecinaki oraz wycinaki.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Index:: KUZ-1-411-21-621

Marka: KUŹNIA

Młotek ślusarski KUŹNIA LUX RMSA 1 kg

Recenzje: 0

Młotek ślusarski o masie 0,30 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, dodatkowa osłonka z tworzywa PCV, chroni część trzonka w przypadku osunięcia głowni podczas pobijania. 

Cena 37,50 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku