Opinie o Nas

List of products by brand KUŹNIA

KUŹNIA przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości odkuwek matrycowych kutych na gorąco, o wagach jednostkowych od 0,10 do 10 kg wykonanych ze stali węglowych, stopowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych. Na bazie odkuwek matrycowych firma wykonuje m.in. narzędzia ręczne.

Przedmiotem działalności firmy KUŹNIA Sułkowice S.A. jest produkcja wysokiej jakości odkuwek matrycowych kutych na gorąco, o wagach jednostkowych od 0,10 do 10 kg wykonanych ze stali węglowych, stopowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych. Na bazie odkuwek matrycowych firma wykonuje m.in. narzędzia ręczne.

Oferta KUŹNI to przede wszystkim: klucze (oczkowe, oczkowe rozcięte, oczkowo-płaskie, płaskie, płasko-nasadowe, trzpieniowe, trójkątne klucz do rozrusznika), wkrętaki (płaskie z zabierakiem, krzyżowe z zabierakiem, komplety wkrętaków), szczypce (uniwersalne, płaskie, płaskie wydłużone, okrągłe wydłużone, półokrągłe z ostrzami bocznymi, obcęgi do gwoździ, tynkarkie, tnące czołowe, tnące boczne, przegunowe do cięcia drutu, blacharskie, "pelikan", do rur, nastawne, do pierścieni), siekiery (zwykłe, kampingowe, siekiero-młot, z klinem), kliny, oskardy, młotki, młoty, przecinaki oraz wycinaki.

Mniej
Młotek ślusarski KUŹNIA LUX RMSA 1 kg
Ostatnie sztuki w magazynie
Młotki

Młotek ślusarski KUŹNIA LUX RMSA 1 kg

KUŹNIA
KUZ-1-411-21-621
37,50 zł
Młotek ślusarski o masie 0,30 kg z trzonkiem z drzewa jesionu. Ergonomiczny chwyt ułatwia pracę, dodatkowa osłonka z tworzywa PCV, chroni część trzonka w przypadku osunięcia głowni podczas pobijania. 
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.