Opinie o Nas

List of products by brand METALWELD

METALWELD firma od ponad 50 lat jest uznanym w świecie producentem materiałów spawalniczych.Oferta firmy obejmuje szereg gatunków materiałów spawalniczych, takich jak elektrody i druty spawalnicze, topniki, akcesoria spawalnicze, i inne, co daje kompleksową ofertę na materiały dodatkowe do spawalnictwa.

Wraz z rozwojem przemysłu, a w tym branży spawalniczej, na początku lat dziewięćdziesiątych, na rynku krajowym pojawili się zarówno nowi producenci, jak i dystrybutorzy materiałów spawalniczych. Taką właśnie firmą jest METALWELD-FIPROM POLSKA, założony w Tychach, w 1993 roku. Firma powstała z inicjatywy kilku przedsiębiorczych osób, które zwróciły się o wsparcie technologiczne do Holdingu Hut Słoweńskich FIPROM z Jesenic (obecnie Elektrode Jesenice), który od ponad 50 lat jest uznanym w świecie producentem materiałów spawalniczych.

Oferta firmy obejmuje szereg gatunków materiałów spawalniczych, takich jak elektrody i druty spawalnicze, topniki, akcesoria spawalnicze, i inne, co daje kompleksową ofertę na materiały dodatkowe do spawalnictwa.

Jakość materiałów METALWELD potwierdzają liczne dopuszczenia towarzystw klasyfikacyjnych, zarówno krajowe (UDT i PRS), jak i zagraniczne (DB, TÜV, LR, BV, DNV, ABS i inne) certyfikaty jakości.

Mniej
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta witryna używa plików cookie.
Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie przetwarzania przez nas danych osobowych można znaleźć TUTAJ.