Brak dostawców

Wszystkie bestsellery
  • Banner

Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW
  • Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW
  • Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW
  • Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW

Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW

BAD-BFH01

BUTTERFLY jest rewolucyjnym podgrzewaczem indukcyjnym służącym do szybkiego bezpłomieniowego rozgrzewania metali żelaznych i aluminium metodą indukcyjną.

Ilość

Opis

Zalety-opis:

Korzystając z reguł indukcji elektromagnetycznej, może dostarczyć ogromną ilość ciepła do konkretnego miejsca w ciągu zaledwie kilku sekund na głębokość 4mm. Nagrzewając wyłącznie wybrane miejsce nie uszkadza szyb, elementów gumowych, plastykowych oraz powierzchni pomalowanych w bezpośrednim otoczeniu pracy podgrzewacza.

Pomimo niewielkich rozmiarów i wagi (7kg) uzyskuje wysokie parametry wyjściowe. Wbudowany układ chłodzenia cieczą umożliwia uzyskanie mocy 3,5kW przez 20 minut, a opatentowany system końcówek umożliwia ich szybką wymianę.

Zalecany do każdego serwisu pojazdów osobowych i dostawczych do napraw blacharskich i mechanicznych. Do zastosowań przy remontach i ustawianiu geometrii kół, w punktach wymiany opon i warsztatach mechanicznych. Ułatwia demontaż zablokowanych śrub, nakrętek, sworzni, łożysk i innych części samochodowych.

Gwarantuje zmniejszenie czasu naprawy i maksymalną kontrolę nagrzewania podczas pracy. W odróżnieniu od palnika gazowego – podgrzewacz indukcyjny nagrzewając metal tylko w wybranym miejscu do temperatury 500-600˚C nie zmienia charakterystyki technicznej stali.

Moc regulowania skokowo co 10%

Parametry zasilania

Zasilanie jednofazowe 230V.

Warunki gwarancji

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.

Dane techniczne:

Prąd pobierany z sieci 16A

Zabezpieczenie sieci zasilającej 20A

Znamionowe napięcie zasilania 230V; 50Hz/60Hz (1ph)

Długość kompletnego przewodu 1,8 m

Pojemność zbiornika 2,5 litra

Rodzaj chłodzenia ciecz

Waga 7kg

Wymiary gabarytowe dł x szer x wys 21x45x26 cm

Czas pracy ciągłej 20 minut przy mocy maksymalnej

Częstotliwość 20-60 kHz regulowana automatycznie

Moc maksymalna 3,5 kW

Stopnie regulacji 10

Szczegóły Produktu
BAD-BFH01
Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Index:: FEI-72296861000

Marka: FEIN

Multimaster FEIN MM 700 MAX TOP Narzędzie oscylacyjne

(0)
Narzędzie oscylacyjne – MM 700 - Najlepsze urządzenie MultiTool zapewniające najszybszy postęp pracy w ramach zabudowy i renowacji z 60 akcesoriami – do piłowania w drewnie, metalu, tworzywach sztucznych, do oddzielania płytek, wycinania fug silikonowych i dywanów, usuwania resztek kleju i usuwania kleju do płytek.
2 299,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku