Wszystkie bestsellery
  • Banner

PRZYMIAR LINIOWY SZTYWNY STALOWY MIB 200X19X1,0MM

MIB-07074091
Ocena 
9,13 zł

(9,13 zł szt.)

Brutto
Ilość
4-10 dni roboczych

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

PRZYMIAR LINIOWY SZTYWNY STALOWY  MIB 200X19X1,0MM

Niemiecki producent najwyższej jakości narzędzi  pomiarowych MIB-MESSZEUGE GmbH  istnieje od 1977 roku. 

Profesjonalne narzędzia MIB znajdują zastosowanie w ponad 200 małych i dużych przedsiębiorstwach województwa śląskiego, w tym m.in. w Arcelor Mittal Poland S.A., Zakładach Remontowych Energetyki Katowice, Hucie Łabędy, Energoinstalu S.A., ISUZU Motor Polska, CMC Zawiercie i wielu innych. Oferta MIB-MESSZEUGE wyróżnia się nie tylko precyzją wykonania narzędzi i powtarzalnością pomiarów, ale także kompleksowością. MIB-MESSZEUGE jest bowiem producentem zarówno podstawowych narzędzi pomiarowych, takich jak analogowe i elektroniczne suwmiarki, mikrometry, głębokościomierze, wysokościomierze, średnicówki, czujniki zegarowe, jak i urządzeń traserskich: cyrkli, macek, kątowników, statywów, liniałów, wzorców gwintów, sprawdzianów spawalniczych, pryzm oraz innych niestandardowych narzędzi. Na uwagę zasługują również nowości w ofercie marki MIB MESSZEUGE, takie jak kieszonkowe suwmiarki z mosiądzu, suwmiarki z dużym zakresem pomiarowym o stopniu ochrony IP66 czy mikrometry o zakresie pomiarowym do ponad 2000 mm.Na życzenie Klienta zamawiamy dowolny produkt z szerokiej oferty MIB-MESSZEUGE.
MIB
Więcej na stronie producenta MIB Messzeuge GmbH

Szczegóły Produktu
MIB-07074091
2015-02-15
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PRZYMIAR LINIOWY SZTYWNY STALOWY  MIB 200X19X1,0MM

PRZYMIAR LINIOWY SZTYWNY STALOWY MIB 200X19X1,0MM

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku