Wszystkie bestsellery
  • Banner

Przecinarka ręczna RUBI HIT-850N

RUB-26963
Ocena 

Przecinarka ręczna HIT- N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

1 149,00 zł

(988,90 zł szt.)

Brutto
Ilość
Niedostępne. Realizacja 4-10 dni roboczych

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Zalety-opis:

Idealnie nadaje się do PROFESJONALNEGO cięcia płytek ceramicznych każdego rodzaju (gresu porcelanowego, gresów szkliwionych oraz płytek ściennych).
Wyposażona jest w system łamacza o wysokiej wydajności i maksymalnej sile nacisku aż do 800 kg w momencie przecinania materiału.
Mechanizm łamacza zaopatrzony jest w rewolucyjny system RUBI MAGNET, który umożliwia blokowanie i odblokowywanie drążka, tak aby naciąć i rozdzielić płytkę tylko jedną ręką. Przy tym zapewnia większą szybkość i wygodę pracy z płytkami wielkoformatowymi. Ponadto, zestaw prowadnic HIT-N zawiera łożyska liniowe, które zapewniają łagodniejsze i wygodniejsze nacinanie.
System podwójnych prowadnic, stalowej i chromowanej, o średnicy 20 mm, gwarantuje nie tylko większą odporność na zginanie, ale również lepszą widoczność linii nacinania i cięcia.
Podstawa wytłaczana z aluminium o zamkniętej strukturze zapewnia większą sztywność konstrukcyjną, jednocześnie ułatwiając uzyskanie jeszcze wyższej wydajności cięcia.
Przecinarki ręczne HIT-N posiadają dodatkowe, aluminiowe ramiona, które zwiększają powierzchnię podparcia podczas pracy z płytkami wielkoformatowymi oraz przymiar boczny, który ułatwia pomiar i realizację powtarzalnych cięć prostych oraz pozycjonowanie płytki pod kątem 45?.
Uchwyt dźwigni łamacza wykonany jest z miękkiego tworzywa dla wyższej ERGONOMII i KOMFORTU pracy glazurnika.
Kompatybilne kółka tnące: 6 mm, 8 mm, 10 mm, 18 mm, 22 (na wyposażeniu kółko 8mm - 1 szt.)

Dane techniczne:

  • Długość cięcia - 85 cm
  • Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej - 60 x 60 cm
  • Maksymalna grubość cięcia w 1 lub 2 przejściach - 3-15 mm
  • Moc łamacza - 800 Kg

Zakres dostawy:

  • Przecinarka HIT-850N
  • Kółko tnące 8mm
Szczegóły Produktu
RUB-26963
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Przecinarka ręczna RUBI HIT-850N

Przecinarka ręczna RUBI HIT-850N

Przecinarka ręczna HIT- N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Index:: RUB-14908

Przecinarka ręczna Rubi TQ-75, 14908

Recenzje: 0

Przecinarka ręczna Rubi TQ-75 14908 lekka i precyzyjna z jedną prowadnicą. System samo-nastawnych łożysk z wytrzymałą prowadnicą ze stali chromowanej. Wywarcie do 800kg nacisku przez łamacza i możliwość przecinać płytki ceramiczne o grubości od 5 do 15 mm

Cena 2 175,00 zł
Więcej
Niedostępne. Realizacja 4-10 dni roboczych

Śledź nas na Facebooku